GTX 950 sisteme 400W PSU yeter mi?

İkisi de yanlış bilgi. Gold olup patlayan PSU'lar var. Elektronikte de marka ile alinmaz hiçbir şey, modele bakilir.

@Exsa ben 400W'a yanlış bilgi demedim.

Elektronik demeyelim. PSU'da en önemlisi önce markaya bakılır sonra verdiği özelliklere bakılır. Gidip de Game Booster'ın 80+ Gold'u ile Corsair veya FSP gibi markaların 80+ Gold'u asla bir olamaz.

Elektronik demeyelim. PSU'da en önemlisi önce markaya bakılır sonra verdiği özelliklere bakılır. Gidip de Game Booster'ın 80+ Gold'u ile Corsair veya FSP gibi markaların 80+ Gold'u asla bir olamaz.
Siz yine anlamadiniz. Diyorumki sadece marka ile olmaz. Corsair da gamebooster gibi PSU lari oldu. FSP nin de.

Siz yine anlamadiniz. Diyorum ki sadece marka ile olmaz. Corsair da Game Booster gibi PSU'lari oldu. FSP'nin de.

Bütün markalar kusursuz olacak diye bir iddia yok, fakat FSP'nin PSU'sunun kaynağa bağlı olarak sıkıntı çıkarma olasılığı 1/10 ise Game Booster gibi markaların sıkıntı çıkarma olasılığı 9/10 gibi bir şey sana bunu anlatmaya çalışıyoruz. Game Booster gibi bir markanın PSU'larını biraz araştır sende anlarsın ne demek istediğimizi.

Bütün markalar kusursuz olacak diye bir iddia yok, fakat FSP'nin PSU'sunun kaynağa bağlı olarak sıkıntı çıkarma olasılığı 1/10 ise Game Booster gibi markaların sıkıntı çıkarma olasılığı 9/10 gibi bir şey sana bunu anlatmaya çalışıyoruz. Game Booster gibi bir markanın PSU'larını biraz araştır sende anlarsın ne demek istediğimizi.
Ben az mi biliyorum? Ben Gamebooster iyi mi dedim? Ben diyorum ki, tum urunleri kotu olan markalar cok. Ve tum urunleri iyi olan markalar yok. Marka ile bakilmaz model ile bakilir. Bu Gamebooster iyi demek degil. Gameboosterin HER modeli kotu.

Ben az mi biliyorum? Ben Game Booster iyi mi dedim? Ben diyorum ki, tum urunleri kotu olan markalar cok. Ve tum urunleri iyi olan markalar yok. Marka ile bakilmaz model ile bakilir. Bu Game Booster iyi demek degil. Game Booster'in her modeli kotu.

Ben az mı biliyorsun dedim? Ben Game Booster'a iyi mi dedin dedim? Bende diyorum ki ilk güvenilir, kaliteli ve kendini kanıtlamış markalara bakılır ondan sonra o markanın içinden iyi özelliklere sahip PSU'lara bakılır. PSU'da modelden kasıt PSU'nun hangi sertifikaya sahip olduğu 80+ özelliğine sahip olduğu ve sistemle uyumluluğu bu etkenler baz alınır. Her markanın kusuru olabilir fakat burada hangi markanın en iyi iş çıkardığıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı