GTX 950 sistemin oyun performansı nasıldır?

baho58

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5, Valorant, CS:GO, FS22, FIFA 22, PUBG, PUBG Mobile oyunlarında (GTA 5 yüksek grafiklerde olacak, digerlerinin grafikleri fark etmez) GTX 950 i5 4570'li PC 1080P'de nasıl FPS değeri verir?

Yüksek ayarlarda 60FPS beklemeyin, normal ayarlarda 45-50 arası alabilirsiniz.
7790'la normal ayarlarda rahat bir şekilde 70 i görüyordum. 950 daha güçlü bir ekran kartı GTA 5'i high da 50 - 60 görecektir.

İmzamda gördüğün sistemde ekran kartımı değiştirmeden 60-65 arası anca alıyordum RX570 ile, 950 çok daha geri bir kart.
Buyur dostum. İşlemci daha düşük üstelik testte
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur dostum. İşlemci daha düşük üstelik testte
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz benchmark testlerinin tam anlamıyla doğru olduğunu düşünmüyorum, deneyimle sabit olduğu için de şöyle söyledim RX570 ile yüksek ayarlarda anca 60-65 alabiliyordum.

Bu tarz benchmark testlerinin tam anlamıyla doğru olduğunu düşünmüyorum, deneyimle sabit olduğu için de şöyle söyledim RX570 ile yüksek ayarlarda anca 60-65 alabiliyordum.
Bende kendi deneyimimle HD7790 la rahat bir şekilde normal de 70fps aldığımı söylüyorum. Gtx 950 daha güçlü bir kart ve benchmark testleri gerçeği yansıtmıyor tam olarak ne demek? Oyun içinde farklılık gösterebilir ama bu 70fps den 20fps e düşecek kadar bir farklılık değil. Max 45fps e kadar düşer oyun içi.

Bende kendi deneyimimle HD7790 la rahat bir şekilde normal de 70fps aldığımı söylüyorum. Gtx 950 daha güçlü bir kart ve benchmark testleri gerçeği yansıtmıyor tam olarak ne demek? Oyun içinde farklılık gösterebilir ama bu 70fps den 20fps e düşecek kadar bir farklılık değil. Max 45fps e kadar düşer oyun içi.
Yazdığım değere geldik?

Geri
Yukarı