GTX 950 ve G4560 Sistem CS GO Performansı

Newaccm cevap bekliyorum kardeşim :)
Arkadaşlar peki g4560 ve gtx950 iyi dediniz ama bir sorun olacak g4560 ve gtx9t0 birbirlerini uyumlumudur ?

Newaccm cevap bekliyorum kardeşim :)
Arkadaşlar peki g4560 ve gtx950 iyi dediniz ama bir sorun olacak g4560 ve gtx9t0 birbirlerini uyumlumudur ?
Gayet iyi bir ikili olur kendileri fakat benim tavsiyem tekrar ediyorum eğer fiyata kasa ve monitör dahil değilse i5 7400 ve GTX 1050ti olur. Nedeni ise daha geleceğe dönük bir sistem ve daha uzun süre kullanım sağlar.

G4560 ile rahat bir oyun deneyimi bekleme. Ayrıca Vatan Bilgisayar'dan kazıklanmak yerine Teknobiyotik gibi firmalardan daha ucuza daha iyisini toplayabilirsin.

Eki Görüntüle 223704

Kardeşim verdiğin cevap icin saol simdi ben bu bilgidayari 1 2 sene kullancam yani geçici sonra bidaha toplicam zaten biliyorsun üst mesajlardada belirttiğim gibi CSGO oynamak için topluyorum ve sende gtx950 ve g4560 birbirine uyumlu dedin kardesim peki cpu kullanimi % kaç olur :)

Kardeşim verdiğin cevap icin saol simdi ben bu bilgidayari 1 2 sene kullancam yani geçici sonra bidaha toplicam zaten biliyorsun üst mesajlardada belirttiğim gibi CSGO oynamak için topluyorum ve sende gtx950 ve g4560 birbirine uyumlu dedin kardesim peki cpu kullanimi % kaç olur :)

Newaccm cevap yaz kardeşim

CS:GO her ne kadar işlemciye yük bindiren bir oyun olsa da böyle bir sistem de profesyonel oyuncu ayarlarında (low ayarlarda) ortalama CPU kullanımı %50-60 aralığında gezer fakat bugün güncel sayılabilecek i5 7600 işlemci ile yer yer %80 CPU kullanımı gördük. Değerler sizi yanıltmasın dar boğaz yapacağını düşünmüyorum

Yani kardeşim yanlış anlamassan kısacası sen bu CS:GO yu cok rahat dusuk yada orta ayarlarda oynar darboğaz olmaz bu islemci ile(g4560) ile diyosun yani beni rahat 1 2 yıl goturumu??? :)

Yani kardeşim yanlış anlamassan kısacası sen bu CS:GO yu cok rahat dusuk yada orta ayarlarda oynar darboğaz olmaz bu islemci ile(g4560) ile diyosun yani beni rahat 1 2 yıl goturumu??? :)
Evet CS:GO ne kadar güncelleme alırsa alsın bu ikili seni sadece bu oyun adına 2 yıl taşır. Benim tavsiyeme gelince aynı fiyat aralığında i5 7400 ve GXT1050ti alman olur. Kesinlikle her açıdan ileriye dönük doğru bir karar olur 2 yıl kullanacak olsan bile.

Evet CS:GO ne kadar güncelleme alırsa alsın bu ikili seni sadece bu oyun adına 2 yıl taşır. Benim tavsiyeme gelince aynı fiyat aralığında i5 7400 ve GXT1050ti alman olur. Kesinlikle her açıdan ileriye dönük doğru bir karar olur 2 yıl kullanacak olsan bile.

Peki kardeşim vatan computerde biz yaptik fiyat 1750 tl cikti i5 ile 1750 fiyat olurmu peki vatan computer guvenilirmi

Peki kardeşim vatan computerde biz yaptik fiyat 1750 tl cikti i5 ile 1750 fiyat olurmu peki vatan computer guvenilirmi
1490726220185.jpg
1490726224344.jpg

Sevgili dostum işte benim sana tavsiyem tam olarak bu ikisinden birisi olur. Vatan computerdan ben şahsen günah bile almam. Bu iki fiyatı exa üzerinden topladım. Kadıköyde kendi yerleri var elinde liste ile gittiğinde 1.5 saate sistemini teslim ederler. Daha önce exadan 4 sistem topladım. 2 monitör aldım hepsi de gayet sağlıklı çalışıyor.

Son olarak exa hakkında bir bilgi daha vereyim burada görmüş olduğunuz fiyatlar taksitlendirme üzerinden gösterilen fiyatlardır. Nakit veya tek çekim ile ödeme yaptığınızda 200-300 liraya varan indirimler aldım zamanında. Çalışanları ve işe özeni yüksek bir firma. Vatan computer ve eda arasında ki fiyat farkı da cabası

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı