GTX 950M dengi ekran kartı

Onur_Doğan19

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Laptopumda 4 GB GTX950M ekran kartı bulunmakta, oyunlarda memnunum yüksek ayarlarda oynayabiliyorum, şimdi masaüstü bir cihaz toplayacağım. GTX950 ekran kartı denginde masaüstü ekran kartı önerilerinizi alabilir miyim acaba?

Yanlış Bilgilendirme
Arkadaşlar merhaba. Laptopumda 4 GB GTX950M ekran kartı bulunmakta, oyunlarda memnunum yüksek ayarlarda oynayabiliyorum, şimdi masaüstü bir cihaz toplayacağım. GTX950 ekran kartı denginde masaüstü ekran kartı önerilerinizi alabilir miyim acaba?
GTX 950M modeli GTX 750 modeliyle denk bir kart. Ben şahsen daha güçlü modelleri öneririm. Bu kartlar artık düşük kalmaya başladı. Mesela ikinci el 1050Ti veya RX 570 olabilir.

Saçmalıyorsun.
950M dengi RX560'dır.
Aynen saçmalıyorum. Cidden şaka gibisin. 2 yıl GTX 950M laptop, 1 yıl da GTX 950 masaüstü kullandım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 950M ile GTX 950 arasında dağlar kadar performans farkı var. GTX 950M GDDR5 modelse DDR4 model GT 1030'a denktir herhalde.

Güzel kardeşim ikinci GTX950 yazışımda m harfini unutmuşum, hemen dağlar kadar fark yazmışsın, insanlık halidir, yapma etme.
Evet performans olarak RX560 ve GTX750 çok yakın duruyor. Onları değerlendireceğim.

Güzel kardeşim ikinci GTX950 yazışımda m harfini unutmuşum, hemen dağlar kadar fark yazmışsın, insanlık halidir, yapma etme.
Evet performans olarak RX560 ve GTX750 çok yakın duruyor. Onları değerlendireceğim.
Yahu sizi bana sayıyla mı gönderiyorlar? Tek dediğim şey "950 ile 950M arasında performans farkı var" ne yapmışım, ne etmişim gene? Bu mesajın neyinden alındın? Sana tek kelime ettim mi ben?

GTX 750 ve RX 560 arasında uçurum var. RX 560 GTX 950 ile denk bir kart, 950M ile değil.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı