GTX 950M Format Sonrası Rainbow Six Siege Kasma

killerpanda391

Kilopat
Daha fazla  
Ben bilgisayarıma 1 hafta önce format atmıştım. Format öncesi Rainbow Six Siege'de hiçbir kasma yoktu ultrada 40-50 FPS oynuyordum. Şimdi ise oyunu yüklediğimde lowda 10 FPS alıyor. Bu da benim için kabus gibi. Nerede hata var? Formatta mı bir yanlışlık yaptım? Driverlerle mi ilgili? Yanıt bekliyorum :)

Sistem:

İşlemciIntel Core i7-6700HQ
[TBODY] [/TBODY]
Grafik İşlemciNvidia GeForce GTX 950M
[TBODY] [/TBODY]
Bellek (RAM)16 GB
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun büyük ihtimalle Steam üzerinden oynuyorsunuz. Oyunu silip tekrar indirip deneyin ya da tecrübeliyseniz oyun klasöründeki oyun için gerekli yükleme dosyalarını bulup elle yüklemeyi deneyin. Olmazsa imzamdakileri uygulayabilirsiniz.

şarjda oynayınca sorun düzeldi. teşekkürler ama yani şarjla ne gibi bir bağlantısı var? Ve şarj kaliteyi yükseltiyor mu yoksa şarjsızlık mı düşürüyor. eğer yükseltiyorsa GTX950M' şarjsız böyle bir oyunu kaldıramaz mı? yöntemi var mı yoksa sonsuza kadar şarja mahkum mu kaldım? :cry::cry::cry:

şarjda oynayınca sorun düzeldi. teşekkürler ama yani şarjla ne gibi bir bağlantısı var? Ve şarj kaliteyi yükseltiyor mu yoksa şarjsızlık mı düşürüyor. eğer yükseltiyorsa GTX950M' şarjsız böyle bir oyunu kaldıramaz mı? yöntemi var mı yoksa sonsuza kadar şarja mahkum mu kaldım? :cry::cry::cry:

Şarjda olduğu için stabil bir güç alıyor bilgisayar. Pilden o gücü çekmesi imkansız oluyor. Ek olarakbilgisayar şarja takılı halde güç seçeneklerinden yüksek performansı seçmeyi unutmayın.

çok iyi bir şekilde oyunu oynuyodum. daha dün gece 2-3 el Rainbow oynadım. Hiç kasma yoktu.
Bu sabah ise yine kasmaya başladı. Oysaki şarja da takılı ve dünden beri bilgisayarıma ne birşey yükledim,ne de ayar yaptım. Şimdi Ne yapmalıyım?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı