GTX 950M Fortnite Ani FPS Düşüşü

Makaleler
6
Daha fazla  
Merhabalar resim de görmüş olduğunuz gibi bir sistemim var. Ekran kartım Nvidia GTX 950M ve sorunum şu:
Bu PC League Of Legends'ta yağ gibi kayarken 100 FPS+ Fortnite'da normal 60 FPS alıyor ancak bir anda 2-3 FPS'ye düşüyor. Çözümünü bir türlü bulamadım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
system.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Senden başka kişiler de son 1-2 gündür aynı sorundan bahsediyor. Muhtemelen oyun ile ilgili yazılım arızası. Oyun güncellemesi ile falan düzelir umarım.

@marcel'o Evet, 4GB yetersiz, zaten yarısını belki daha fazlasını sistem alıyor, oyuna ne kalacak ki. Ancak grafik açısından Fortnite dandik bir oyun ama o PC'de 8GB bellek olması gerekmiyor mu? Bir sorun mu var acaba?

RAM yetersiz gibi. RAM yükseltmesi yapın.
teşekkürler
Senden başka kişiler de son 1-2 gündür aynı sorundan bahsediyor. Muhtemelen oyun ile ilgili yazılım arızası. Oyun güncellemesi ile falan düzelir umarım.
Hiç duymadım ama bu sorun bende aylardır var aslında bazen hiç kasmıyor sabit 60 FPS bazen ise 2 FPS
@marcel'o Evet, 4GB yetersiz, zaten yarısını belki daha fazlasını sistem alıyor, oyuna ne kalacak ki. Ancak grafik açısından Fortnite dandik bir oyun ama o PC'de 8GB bellek olması gerekmiyor mu? Bir sorun mu var acaba?
Sanırım parçalar arasında bir uyuşmazlık var i7 ye 4 gb ram takmak çobanlıktır. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı