GTX 950M sisteme 144 Hz monitör alınır mı?

Bütçe
1600

TheJaws

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim ben laptopuma 144Hz monitör almayı düşünüyorum.
RAM: 16 GB'i.
İşlemci: i7 6. nesil.
Ekran kartı: GTX 950M.
Valorant'ta 4:3 ayarlarda FPS 200 - 120 arasında dalgalanıyor. Eğer monitör alıp DP ile bağlasam monitörden tam verim sağlayabilir miyim? Eğer sağlayamazsan en düşük kaç Hz alırım? Bir de monitör önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim ben laptopuma 144Hz monitör almayı düşünüyorum.
RAM: 16 GB'i.
İşlemci: i7 6. nesil.
Ekran kartı: GTX 950M.
Valorant'ta 4:3 ayarlarda FPS 200 - 120 arasında dalgalanıyor. Eğer monitör alıp DP ile bağlasam monitörden tam verim sağlayabilir miyim? Eğer sağlayamazsan en düşük kaç Hz alırım? Bir de monitör önerilerinize açığım.
FPS düşüşü yaşarsın muhtemelen. Bence gerek yok 144Hz monitöre. Sebebi de ekran kartı hem monitöre hemde laptop ekranına görüntü çizeceği için. Daha düşük Hz’li monitör almak FPS’yi göz önünde bulundurursak daha mantıklı olur.

Şöyle birşey gözüme çarptı. 144 Hz ama fiyat performans bağlamında iyidir. Fiyatıda uygun geldi bana memnun kalacağını düşünüyorum.

James Donkey JD24FG1MS144 24'' 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD LED Monitör
https://www.hepsiburada.com/james-donkey-jd24fg1ms144-24-144hz-1ms-hdmidisplay-freesync-full-hd-led-monitor-p-HBV000012YU88?magaza=İnce+hesap
evet güzel bir mpnitör olduğu ortada bide şuna bakar mısın

Geri
Yukarı