GTX 960 almalı mıyım?

MART

Hectopat
Daha fazla  
MSI GTX 960 almalı mıyım? AMD'mi alayım? Benim için oyun da sıkıntı çıkmaması gerek.
MSI GTX 970 ve i5 4690k alacaktım biraz arastırma yaptım GTX 970 sıkıntılı diyor herkes bu doğrumu sizce?

Öncelikle gtx 960 değmez bence parasına. Gtx 970 de sorun olduğu konuşuluyor. Bu senin vereceğin bir karar. Gtx 970 alacağım diyorsan www.vatanbilgisayar.com: Asus GTX970 ROG Strix GDDR5 4GB DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar asusun ekran kartını alırsan sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Yok kardeş ben işi sağlama alayım diyorsan da yakın fiyatlı olan www.vatanbilgisayar.com: Sapphire R9 290X TRI-X Edition GDDR5 4GB 512Bit AMD Radeon DX 11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar ekran kartını öneririm. Ancak nvidia kalitesinin tartışılmayacağını unutma.(y)

Herkes şu 4GB Vram sorununu çok büyüttü. Eğer 1440p veya 4K bir monitörde oynamıyorsan hiç bir bir sorun çıkmayacak. 1080p'de 2 GB Vram bile yetiyor GTX 970 hayli hayli yeter. 970 alabiliyorsanız alın derim. Veya Sapphire R9 290 TRI-X alabilirsiniz. Neredeyse 100 TL daha ucuz ve aralarında 5-10 FPS'den fazla yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı