Gtx 780Ti Almalı mıyım?

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba arakadaşlar. Şu anki kullandığım ekran kartım Asus GTX 770. Gayet de memnunum fakat GTX 780Ti alacaktım, bütçem olmadığı için bu kartı aldım. Seneye de değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce değiştirmeli miyim? Bütçem olur, memur olduğum için sıkıntı olmaz fakat işlemcim i5 4670. Dar boğaz olur mu ve sizce değiştirmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seneye yeni kartlar çıkacaktır GTX 780Ti fiyatına, bence almana gerek yok. İlla alacaksan (ki GTX 770 yeter) seneye yeni gelecek modellere bakmalısın.

Zaten sanırım 3-4 yıl götürür bu kart. En iyisi 3 yıl sonra falan 2000 liralık kartla değiştirmek. :)

Hiç gerek yok :) GTX 770 gayet yeterli bir karttır. Ultra takıntınız varsa bir 3 sene sonra daha yeni ve güncel bir kartla değiştirirsiniz.

Hiç gerek yok :) GTX 770 gayet yeterli bir karttır. Ultra takıntınız varsa bir 3 sene sonra daha yeni ve güncel bir kartla değiştirirsiniz.
İnsan oyun oynamak isteyince doğal olarak en yüksek seviyede oynamak istiyor. Sanırım en iyisi 3 yıl sonra yeni çıkan 2000 TL'lik bir kart almak, öyle düşünüyorum. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı