GTX 960 CS:GO FPS düşüklüğü

İşletim sistemi
Windows 10

Vioxa

Decapat
Arkadaşlar CS:GO'da sabit 100-120 FPS arası alıyordum ve akıcı oynuyordum. Sonra https://www.youtube.com/watch?v=PdIk5-8wZzY Şu videodakileri yaptım, CFG ve başlatma seçeneklerini hallettim. Oyuna girdim CT ve T base de bazen 200 FPS alıyor fakat adamı görünce FPS 20-30'a düşüyor. Cfg'yi kaldırdım başlatma seçeneklerini sıfırladım, dosyaları bütünledim, oyunu tamamen silip yükledim hala aynı. Şimdide FPS 150 iken 30-40 gibi takılıyor oyun. Adam görüncede 20'ye düşüyor bir anda vuramıyorum. Bunun bi' çözümü yok mu?
Özellikler;
GTX 960 2 GB
8 GB RAM
Intel Xeon X3440 (stock)

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz kaşındım :) . Cfg, başlatma seçenekleri dahil her şeyi kaldırdım. Oyunu tamamen silip yükledim. Sonuç aynı.

Hmmm geçmesi gerekiyordu başka bir şey yaptın mı? Veya indirdigin bir şey.
Bilgisiyari resetle sonra CPU ve disk kullanimina falan bak aklıma pek bir şey gelmedi eger bulursam bir şey atacagim bekle.

Hayır videodakiler dışında dokunmadım oyuna, CPU ve disk değerleride gayet normal. Bekliyorum dostum. Umarım çözülür.
Csgo tıklayıp özelliklere giriyoruz sonra yerel dosyalar ve yerel dosyalara göz ata basıyoruz sonra CS:GO dosyası panaroma sonra videos klasörüne giriyoruz ordan acknowledge540P ve acknowledge720P dosyalarını siliyoruz
Bu çözüm baya işe yariyor bana da olmustu.

Son düzenleme:
Csgo tıklayıp özelliklere giriyoruz sonra yerel dosyalar ve yerel dosyalara göz ata basıyoruz sonra CS:GO dosyası panaroma sonra videos klasörüne giriyoruz ordan acknowledge540P ve acknowledge720P dosyalarını siliyoruz
Bu çözüm baya işe yariyor bana da olmustu.
Genel fps ye çok az etki etti fakat hala oyundayken 20-30 a bi anda düşüyor fps.
+Güncel

Son düzenleme:

Geri
Yukarı