GTX 960 CS:GO Performansı

batuhandnd

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, GTX 960 ile Mini Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi - Technopat bu sistemin aynısını aldım hatta bilgisayar daha dün elime ulaştı ve CS:GO yu yükledim şuan testini felan yapıyorum. Fakat bi hayal kırıklığına uğradım. Bu sistemin demesinde bütün herşey açık olduğu halde +80 FPS almışlardı. Fakat ben biraz önce full herşeyi açıp denediğimde 30 FPS aldım. Düşük ayarlarda +100 FPS alıyorum. Bunun sebebi oyunlamı ilgili yoksa benim sistemde bir sorun mu var. Her şey güncel durumda lakin GeForce game ready driver dan oyuna giriş yapmadım direk steam den kurup giriş yaptım. Bu FPS farkı bundan dolayımı oluştu acaba ? Eğer böyleyle sorunun çözümü belli zaten ama değilse bilgilendirirseniz sevinirim. Yüksek performans için bütçemin uydugu kadarıyla bunu aldım GTA 5 de oynarım diyordum ama hayal kırıklığı oldu.Ayriyeten GTA 5 performansı hakkında da bilgi verirseniz bana memnun kalırım ona göre oyunu alacağım.

Benim GTX 660 herşey açık + 1080P'de 100 FPS'nin altına düşmez iken sizin GTX 960 nasıl 30 FPS alıyor ? Bence bir sorunu olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı