GTX 960 ekran kartının ederi nedir?

800-1000 TL arası rahat satarsınız.
@Mehmet Ali Kaba hocam soy adımız aynı ve kuzenimin adı Mehmet ali kaba nerede yaşıyorsunuz acaba sorabilir miyim?
Hayatımda 2. defa aynı soyadını paylastığım insanla karsılasıyorum, vay be :D. İstanbul'da yasıyorum.

Piyasa şu an rezalet zaten. RX 570 8 GB modeli mining için alındığından hem sıfırı hem de 2. eli çok pahalandı.
@Samotne Ciasteczka @Eren AK ve @kino hocalarım siz ne düşünüyorsunuz?

İlan konulur teklifler gelir. Bu kart ve emsallerinin ilanlarına bakılıp koymak lazım ama gerçek değeri 600 TL'den fazla etmez normal şartlarda. 800-900 TL'ye ilan konulur veren olursa satılır olmazsa gelecek tekliflerden 700 TL'ye kadar gideri var.

Şöyle bir piyasaya göre ne diyeyim bilemedim.
Normalde 700-900₺ arası derdim. Ama RX570 10000₺'ye satılıyorsa ne kadar edeceğinden çok emin değilim.

İlan konulur teklifler gelir. Bu kart ve emsallerinin ilanlarına bakılıp koymak lazım ama gerçek değeri 600 TL'den fazla etmez normal şartlarda. 800-900 TL'ye ilan konulur veren olursa satılır olmazsa gelecek tekliflerden 700 TL'ye kadar gideri var.
750 TL gibi bir fiyat nasıl sizce?

750 TL gibi bir fiyat nasıl sizce?

Olur ilanı o fiyattan koyma ama tecrübe ile sabit. Kendi kartımı ilk 3000 TL'den koydum 2700 teklif ettiler, sonra 3300 TL'den koydum 3000 TL teklif etmeye başladılar.

900 TL'ye koyun zarar gelmez 2 hafta içerisinde satılmazsa düşürürsünüz.

750 TL'ye koyarsınız pazarlık fiyatı bırakmamış olursunuz.
Buraya fatura fotoğraflarını falan atayım mı peki? Durumunun görünmesi adına.
Olur ilanı o fiyattan koyma ama tecrübe ile sabit. Kendi kartımı ilk 3000 TL'den koydum 2700 teklif ettiler, sonra 3300 TL'den koydum 3000 TL teklif etmeye başladılar.
Çok bir bilgim yok satıcılık ile alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı