GTX 960 FPS drop sorunu

Konuyla alakasız ama benim de monster laptop var 8 GB Ram Gtx 960m i7 6700HQ. Oyunlarda sürekli takılma fps drop ve kasma yaşıyorum şu ana kadar doğru düzgün oynadığım oyun sayısı çok az oldu. Teknik serviste arıza testi yaptırdım,format attılar ve 6 ayda bir termal macununu yeniliyorum zaten ama hala aynı. Ayrıca ekranda görüntü çizgi çizgi,dalgalı şeklinde görünüyor ekran kartı arızası mı var?

tamam 2 sini kaydettim alıcam senin bi hatan yok dimi bizim ramler 1333 alıcağım anakart uyucak ve işlemcide uyuyucak sonra açılcak pc

Bileşenleri ve güç bağlantılarını dikkatli ve doğru yaptığınız sürece açılacaktır.
Konuyla alakasız ama benim de monster laptop var 8 GB Ram Gtx 960m i7 6700HQ. Oyunlarda sürekli takılma fps drop ve kasma yaşıyorum şu ana kadar doğru düzgün oynadığım oyun sayısı çok az oldu. Teknik serviste arıza testi yaptırdım,format attılar ve 6 ayda bir termal macununu yeniliyorum zaten ama hala aynı. Ayrıca ekranda görüntü çizgi çizgi,dalgalı şeklinde görünüyor ekran kartı arızası mı var?

Ayrı bir konu açın bunun için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı