GTX 960 performans sorunu

melih__

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 5 - 6 ay önce bilgisayar topladım bilgisayarımın CS:GO 144 Hz ekrana performansı yeteceğini düşünüyordum ama 120+ stabil fps almakta zorlanıyorum. Oyun özellikleri hepsi düşük neredeyse piksel kasıyorum o kadar yani. Çözünürlük 1280x1024 streched halen adam akıllı stabil fps alamıyorum. Bu özellikler kötü mü ?
  • Intel Core i5 4460 Soket 1150 3.2GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci
  • Asus H97M-E
  • 8 GB RAM
  • GTX 960 4 GB
  • Windows 7 64 bit

Aradaşlar ben de aldım performansında bır sorun yaşamadım ama içinden sticker cıkmadı, sizde cıktı mı? Kusura bakmayın yeni konuyu nerden açıcağımıda bilmediğim için burdan yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartda sorun vardır. Garanti kapsamında ise garantiye gönderin.
Göndermeyi düşünüyorum ama sorun driverlerda falansa kartı vereceğim kişilere pek güvenmiyorum. Yani tertemiz gidip çizikli vb. daha kötü halde gelebilir. Yoksa götürürüm Yani sorun benden kaynaklanıyorsa driver , ayarlar vb. ise kart daha kötü hale gelebilir daha 1 yıl daha garantisi var fakat vermek istemiyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı