GTX 960 Sistem Ani FPS Düşmeleri

Aynı sorunu 2 hafta önce bir arkadaşla yaşadık. Kendisi şeftali resimli bir dostumuzdu. O 8300 kullanıcısıydı ve aynı sorun vardı işlemciye OC yapmasını önerdim böylece sorun çözüldü. Sizde aynısını deneyebilirsiniz.

Aynı sorunu 2 hafta önce bir arkadaşla yaşadık. Kendisi şeftali resimli bir dostumuzdu. O 8300 kullanıcısıydı ve aynı sorun vardı işlemciye OC yapmasını önerdim böylece sorun çözüldü. Sizde aynısını deneyebilirsiniz.
OC yapmaktan korkuyorum şimdi yeni işlemciye bir şey olmasın diye.

İşlemcinize bir şey olmaz. Isı değerlerini de takip ederseniz hiç hiç sorun olmaz. İnternette mevcut saat hızları ve voltaj değerleri mevcut. Bakabilirsiniz.

İşlemcinize bir şey olmaz. Isı değerlerini de takip ederseniz hiç hiç sorun olmaz. İnternette mevcut saat hızları ve voltaj değerleri mevcut. Bakabilirsiniz.
Biliyorum OC yapmasını zaten 4100'e yapmıştım. Ama bunda zaten turboboost var. 8320'nin OC'li hali. Ne gerek var.

Sorun çözüldü. İşlemci anakarta uyumlu değilmiş, gerizekalı vatan elemanları anlamıyor tabi vermişler. Eski fx-4100'ü taktım yeni anakart alana kadar onu kullanacağım. Fps düşmesi yok ama düşük ayarda oynuyorum. Teşekkür ederim uğraşlarınız için.​

Sorun çözüldü. İşlemci anakarta uyumlu değilmiş, gerizekalı vatan elemanları anlamıyor tabi vermişler. Eski fx-4100'ü taktım yeni anakart alana kadar onu kullanacağım. Fps düşmesi yok ama düşük ayarda oynuyorum. Teşekkür ederim uğraşlarınız için.
Ah vatan çalışanları :lanet: :LOL: Sorununuzun düzelmesine sevindim. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı