GTX 960 Sistem Toplama

SSD al ama onu alma. Uyumluydu o ana kart uyumsuz değildi. Bu arada yazım yanlışlarına dikkat etmelisin büyük ihtimal ceza alacaksın. Socket 115x olması gerekir. 1550 1555 uyumludur.
Yanlış bilgi veren sensin dostum. İşlemci 1150 ise anakartında 1150 soket olmalıdır.
Bunu bile bilmiyorsun ama burda sistem öneriyorsun. Yaptığın çok yanlış birşey.

Performansa çok katkısı olmaz ama texture pack leri zorlanmadan açar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk başta 2 GB altındayken Texture Quality high seçildiğinde (6:40 dan sonra) birden 2 GB dan yukarı çıkıyor. GTA 5 te ekran kartı limitlerini aşabiliyorsun fakat her oyunda bu özelliği bulamazsın. O tarz oyunlarda ekran kartı belleğin yetmetince ani veya tamamen fps düşüşleri yaşayabilirsin.

SSD'yi çıkarmalısın bence. Zaten bütçen düşük ana kartı veya işlemciyi yükseltirsin. Ve o SSD serisini öneren yok , seven de yok forumda.
Hayır ben seviyorum. SSD yazsın yeterli benim için.
Yanlış bilgi verme hiç bir sıkıntı olmayacaktır. 115x olması gerekir. Sıkıntı çıkarmayacaktır.
Bu saçmalıklar için neden burayı seçtin ? Koca ülkede hiç forum yok muydu ?

1 günlük ceza aldım nese önemli değil :D.Bu arada bütçe 3.000TL ye çıktı çıkınca ekran kartını GTX 970 yaptım önceden kargoyla alcakdım simdi vazgecdim gidip kendim alcam.GTX 960 Kahramanmaraşda stok'ta yok EVGA'nın 4GB versiyonuda yok sadece GTX 970 var ondada Coil Whine denen sorun var :( .Sizce Ekran kartı iyimi ssdyide düşürdüm sadece windows kurcam hemde fiyatı aşmasın die kasayıda degiştirdm 600W aldım nasıl olmuş sizce parça degiştirmelimiyim?

60 GB SSD'ye 160TL vermek saçmalıktır, boşver daha sonra al.
Aşağıdaki sistemi olduğu gibi toplattır.

sssssss.png

Sağolun Anakartı degiştircem , SSD'yi almıcam sonraya erteledim simdilik Anakartı degiştircem sadece kasa hoşuma gitti benim Edit: Anakart Kahramanmaraşda stokta yok maalesef alamıyorum :(

Sağolun Anakartı degiştircem , SSD'yi almıcam sonraya erteledim simdilik Anakartı degiştircem sadece kasa hoşuma gitti benim
Kasanın hoşuna gitmesini boşver içindeki güç kaynağı önemli olan. Güzel bir PSU al, ilerde eline para geçince ondan daha güzel bir kasa ile değiştirirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı