GTX 960 Sistem Toplama

iuluocak

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Selamun aleyküm, artık elimdeki laptop öldüğü için yeni bir sistem toplama kararı aldım.

i7 4790k işlemci
8 GB DDR3 RAM
2 GB GTX 960 128 bit DDR5 ekran kartı
b85 asus gamer anakart
1 TB harddisk

Bu sistem ile GTA 5, h1z1, CS:GO gibi oyunları kaç FPS oynarım? Yardımlarınızı alabilir miyim?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemle GTA 5'i high da 40-60 fps arası oynarsın ama skylake işlemci ve GTX 1050 TI veya GTX 1050 almanı öneririm. Daha geleceğe dönük bir sistem olur.

960 gayet düzgün bir kart hiçbir sıkıntısı yok kardeşim bende kullanıyorum kafan rahat olsun. Millet üst düzey kartları görünce ne diyeceğini şaşırdı

Hocam ilerde ekran karti guncellemeyecekseniz o işlemciye hiç gerek yok. Guncelleyecegim diyorsanız alın. Toplayayim 4 5 yil kullanirim diyorsanız da benim önerim o işlemciyi almayın. Gtx 960 için i3 6100 bile yeterlidir.

Tavsiyem, bu butceyle AMD dusunurseniz ;Sapphire Nitro+ RX480 8GB + i5 skylake 6500 de secilebilir ki bence guzel bir secim olur. Neredeyse ayni paraya gelir ve ekran karti daha yeni teknolojidir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı