GTX 960 sisteme oyun önerisi

DenizUmut0732

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GTX 960 4 GB modeli de bir ekran kartım var. Aynı oyunları oynamaktan sürekli olarak sıkıldım ve en azından buradan tavsiye alayım dedim umarım yardımcı olabilirsiniz. Oynadığın oyunlar;
-RE2 şu an hala oynuyorum korkudan bitiremiyorum :D
-Valorant oynuyordum fakat sistemimde 35 40 FPS aldığı için sildim zaten pek de sevmem.
-Dying Light.
-Assetto Corsa.
-ETS 2
-Lfd2
-Chivalry 2
-İnternet kafe Simulator 1
-Devour
-Pacify
-Rainbow Six: Siege.
Oynadığım daha fazla oyun olabilir fakat aklıma gelen bunlar yorumu size bırakıyorum.
Not: İşlemcim biraz eski AMD A6-3500

1 oyun.
Dishonored deneyebilirsin hikayesi çok sıkmaz ve gizlilik oyunudur eğer oyunu beyen mezsen 2cisi çıktı bakabilirsin fakat 1cisi oldukça iyi oynarken hiç sıkılmadım.(orta sistem)

2 oyun.
People playgrand deneyebilirsin hayel gücüne kalmış ister adam doğurup adamı öldür ister adamla senaryo kur ister mod yükle. (oyun düşük sistem)

1 oyun.
Dishonored deneyebilirsin hikayesi çok sıkmaz ve gizlilik oyunudur eğer oyunu beyen mezsen 2cisi çıktı bakabilirsin fakat 1cisi oldukça iyi oynarken hiç sıkılmadım.(orta sistem)

2 oyun.
People playgrand deneyebilirsin hayel gücüne kalmış ister adam doğurup adamı öldür ister adamla senaryo kur ister mod yükle. (oyun düşük sistem)
Reis ben böyle oyunları tercih etmiyorum başka önerebilceğin oyun var mı

Doom açarsın Uncharted açarsın God of War açma şansında var (God of War'dan çok emin değilim ama denemek gerek)
Doom ve uncharted için biraz param olması lazım 😁😁

Doom açarsın Uncharted açarsın God of War açma şansında var (God of War'dan çok emin değilim ama denemek gerek)
Hocam peki benim şimdi Steam kütüphanemde cod warzone var kaldırır mı acaba ?

Geri
Yukarı