GTX 960 SLI mı GTX 970 mi?

Pizza Seven

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında bir sistem alıyorum ve ekran kartında kararsız kaldım. Aslında testlerde GTX 960 SLI daha iyi performans veriyor ve gönlüm ondan yana ama yinede size sormak istedim.

Sli çok verimli çalışmıyor bence en azından testlerde öyle görünüyor iki tane fena olmayan kartla sli yapmaktansa bir tane iyi kart alıp kullanmak daha mantıklı ayrıca iki tane 960 fiyatına nerdeyse r9 390x alıyorsun bence direkt üst segment bir kart almalısın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ve buna benzer videoları izlemiştim o yüzden daha yüksek performans dedim.
Güncelleme: Yeni oyunların çoğunda SLI desteği bulunuyor. SLI | GeForce

SLI için gerekli bir sebep yok gibi. 970 işinizi görecektir. Bence SLI o kadar sağlıklı bir işlem değil tek CPU kullanmak varken. Ben olsam 2 960 alacağıma 1 970 alırdım. Arkadaşın önerdiği EVGA gayet iyi bir model. Evga dünyada ödülleri olan gayet iyi bir ekran kartı. Bence EVGA GTX970 alınız.

Bu mesajları okuyunca fikrim değişmedi değil. Ancak üstteki mesajımı tekrar alıntılıyorum. Testlerde öne geçiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ve buna benzer videoları izlemiştim o yüzden daha yüksek performans dedim.
Güncelleme: Yeni oyunların çoğunda SLI desteği bulunuyor. SLI | GeForce

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı