GTX 960 tabanlı sistem ani FPS düşüşü sorunu

Scarecrow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba GTX 960 ekran kartı aldım 1 ay önce ama yaklaşık 1 haftadır oyunlarda stutter denilen sorunu yapmaya başladı aniden kısa süreli donmalar falan ve en önemlisi LoL de yapıyor bunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki sorunun aynısından var bende.sadece bu oyunda degil başka 1-2 oyunda da aniden donma tarzı sorun var.
Cpuminer ve chrome açılış sayfasını değiştiren virüs girmişti geçenlerde bilgisayarıma temizlemiştim ama bununla alakalı olabilir mi?
Windows 7 professional kullanıyorum format atıp denemekte fayda var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Win7 kullanıyorsunuz? Bir Windows 10 yükleyin, belki bir güncellemeyle böyle sorunlar giderilir. En azından Dreamspark ile 8.1 yükleyin. Soruna gelecek olursak güncel bir sistemin olduğuna emin ol, sürücülerini güncel tut. Antivirüs ile tarat. Arada bir işlem yapıp FPS düşüren bir yazılım olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı