GTX 960 ve GTA 5 Performansı

melokaya

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bir sorum olacak. Ben bu aydan sonra MSI GTX 960 alacağım. Şu ana kadar emindim alacağıma ama bir yerde okuduğum yazıda GTX 960'ın GTA 5'de yeteri kadar performans vermediği yazıyordu. Bende bir de size sorayım dedim. Öncelikle sistemim i5 3340 3.1 GHZ işlemci, 8 GB RAM, 768p Monitör ve GT 630 ekran kartı. Söylediğim gibi GT 630 ekran kartını GTX 960 2GB ekran kartı ile değiştireceğim. GTA 5 oyununda ultra ayarlarda hangi civarlarda bir FPS alırım ? Ve bir de aynı yerde GTX 960 2GB yerine 4GB alınması daha iyi diye yazıyordu. Bütçemi aştığı için 4GB alamıyacağım 2GB alacağım bir sorun çıkarır mı ? Son olarak eğer biliyor iseniz yukardaki sistem ile ARMA 3'de kaç FPS alırım ? Hepinize şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yararlı olur umarım ben tavsiye ederim gtx 960 ı hem yeni mimari hem enerji tasaruflu.

Biliyorum bunun gibi baya bir video izledim ama emin olamadım yinede öyle okuyunca. :D Sağol eğer 1080p monitörde 60 fps alınıyorsa her türlü kaldırır sağolun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı