GTX 960 ve i5 6402P Oyunlarda Ani FPS Düşüşü

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar son 3 gündür başıma bu olay çıktı. Nedenini bilmiyorum 120 FPS'den bir anda 80'e 60'a iniyor ve bu da CS:GO, BF4 gibi oyunlarda gerçekten sıkıntı. Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı driverından olabilir güncelleme varda güncelle yoksa kaldır tekrar kur bi belki sorun geçebilir.

Arkadaşlar son 3 gündür başıma bu olay çıktı. Nedenini bilmiyorum 120 FPS'den bir anda 80'e 60'a iniyor ve bu da CS:GO, BF4 gibi oyunlarda gerçekten sıkıntı. Sizce sorun nedir?
Driver'ları güncelleyin. Ayrıca Geforce Experience bazen tüm oyunlar için ayarları Fullemekte. Bunu da kontrol edin.

Beyler sorun hala düzelmedi. Ani FPS düşüşleri var. Bir oyun açıkken başka bir iş yapamıyorum. Yani CSGO açıkken alta alıp Google'a girmek için simgeye tıklıyorum. Ve masaüstü 3-4 saniyeliğine donuyor. Ama oyun açık değilken bu sorun olmuyor. Birde oyun oynarken FPS dropları ile beraber hani mavi ekran hatası almadan önce bir dııt gibi bir ses vardır ya o ses geliyor ama mavi ekran gelmiyor. Lütfen yardım edin.

@SideWinder

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı