GTX 960 vs GTX 970 Sistem Seçimi

Alper Kutluca

Hectopat
Daha fazla  
1. sistem bu, bana 3062TL'ye geliyor:

960.PNG

2. sistem bu, bana 3066TL'ye geliyor:

970.PNG

İki sistem arasında kaldım. 1 hafta içinde almayı düşünüyorum fakat çok kararsızım.
Birde gtx9702lerde çok fazla coil whine sorunu yaşandığını duydum ve bu beni korkuttu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci sistem daha mantıklı, çünkü listede GTX970 Gaming gibi bir oyun canavarı var. CW olayını çok fazla kafaya takma, neredeyse tüm GTX970 serisinde yaşanan bir sorun. Kartı alıp sesden rahatsız olursan, yenisi ile değiştirirler.

970'li sistemdeki anakartın fiyatı 500 tl mi? z170-a ile fiyatları aynı sanırım. z170-a alırsan her türlü upgradeye açık bir sistem olur. Anakartı değiştirdikten sonra alabilirsin. Ha unutmadan ramide 2400 mhz yap.

Kardeşim merhaba bunları nereden topladın acaba yani hangi siteden cok begendım ıkıncı sıstemıni bende araştırıyorum nereden baktın acaba vatan bilgisayar falanmıdır ?

Kardeşim merhaba bunları nereden topladın acaba yani hangi siteden cok begendım ıkıncı sıstemıni bende araştırıyorum nereden baktın acaba vatan bilgisayar falanmıdır ?
reklam olur mu yasak mı bilmiyorum ama n11.com sitesinden topluyorum ve şuanda 750tl'ye varan bir indirim kampanyası var. 2. sistem 3700 yerine 3060tl tutuyor.

İçini rahatlatmak isterim bende Msi gtx 970 100 me edition var. Eğer 100 me edition alırsan CW olmaz buna eminim. Cw olaylarında sonra bu piyasa sürülünce coil whine sorunu yok. Forumlara bakıyorum 100 me edition modelinde hiç görmedim cw var diyen. Bende kullandığım için diyorum bende de yok. Normal 970 ile 100 me edition arasında 30 tl fark vardı galiba.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı