GTX 960'dan GTX 1060'a geçmeli miyim?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Merhaba. Şu an elimde olan bir fırsat var. GTX 1060'ı gerçekten "BEDAVA" fiyata alabiliyorum bir tanıdık sayesinde. Fakat ben PS4 almak için de bir miktar para biriktirmiştim. Aklımda az çok bir fikir var fakat siz dostlarıma da danışmak istedim. Sizce hangi seçeneği uygulamalıyım? GTX 960 işimi görüyor fakat ilerisini de düşünmüyor değilim...

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerisi için neler çıkar bilemeyiz. GTX 960, GTX 1050Ti ile eşit bir kart... Eğer ''BEDAVA''ya alıyorsanız, GTX 1060 almanızı öneririm. Bu arada 6 GB mı?

Bedava kelimesinin içini açarsanız daha net bilgi veririz. Gerçekten ederinin altında ise alıp geri satarsınız elinizdeki parayı arttırırsınız belkide 2. El 1070 alacak bütçeniz olur. Birçok yol bulabiliriz biraz daha açık olursanız.

4 GB GTX 960 modeliniz var ise, 3 GB GTX 1060'ı almanızı tavsiye etmem. Şahsen PS4'ü de tavsiye etmem. Fakat konsol denemek isterim derseniz neden olmasın... :)

Bedava kelimesinin içini açarsanız daha net bilgi veririz. Gerçekten ederinin altında ise alıp geri satarsınız elinizdeki parayı arttırırsınız belkide 2. El 1070 alacak bütçeniz olur. Birçok yol bulabiliriz biraz daha açık olursanız.
Sıfır bir şekilde Palit modelini 750 TL gibi bir fiyat verdi.

4 GB GTX 960 modeliniz var ise, 3 GB GTX 1060'ı almanızı tavsiye etmem. Şahsen PS4'ü de tavsiye etmem. Fakat konsol denemek isterim derseniz neden olmasın... :)
Zaten elimde PS3 var. Bunu da satıp alacağım. Fakat oyun fiyatları bende biraz bel ağrısı yapıyor ya. :D

4 GB GTX 960'tan 3 GB GTX 1060'a geçmeyi pek mantıklı bulamadım. Son çıkan oyunlar ağırlıklı bir biçimde doku paketi içerdiğinden VRAM önem kazanmaya başladı. Ancak ''BEDAVA'' demişsiniz. Kart değişiminizde performansınız bir miktar artacaktır. Konsol seviyorsanız da sizin bileceğiniz bir iş o zaman.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı