GTX 960M GTA 5 performans sorunu

Batuh123

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikler merhabalar, GTA 5'te FPS düşüşü yaşıyorum bilgisayar sistemim;
  • i5 6300HQ
  • Nvidia GTX960M
  • 8 GB RAM

FPS düşüşü yaşıyorum driverım güncel bu arada denetim masası ayarını da yaptım yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle kaç FPS aldığınızı oyunun hangi ayarda olduğunu ısınma durumunun ne vaziyette olduğunu aktarın.

Acer aspire vn7 792 cihaz ısınma sorunu pek yok normal önceden zaten böyle bir sorun yoktu
Aynı kişiyim bu arada türkçe karakter yetkim kısıtlandığı için burdan yazıyorum

Nvidia experience ile açtığımda sıkıntı olmuyor ama her zaman öyle yapmak istemiyorum çözümü varmı bilgisayar zaten 1 aylık ısınma sorunu yok aşırı bi derece

Siz yinede değerleri bize verin. Oyunu optimize edince sorun ortadan kalkıyor ise kullandığınız grafik ayarları yüksektir. İsterseniz belgeler/rockstar games/GTA V klasörünün içindeki settings dosyasını silip oyunu girin.

Siz yinede değerleri bize verin. Oyunu optimize edince sorun ortadan kalkıyor ise kullandığınız grafik ayarları yüksektir. İsterseniz belgeler/rockstar games/GTA V klasörünün içindeki settings dosyasını silip oyunu girin.
Afterburner ile açtım fakat bu konuda yeniyim değerleri kolay bi şekilde nasıl paylaşabilirim

Burda program ile gerekli bilgiler var. Gerekli ayarları technopat videosunda göstermekte. Oyununuzu açın. 10-15 dakika oynadıktan sonra ekran görüntüsü alın. Yorum bölümünde resim yükle ibaresine tıklayıp resmi paylaşın.

1474210242465.jpg

Settings dosyasını sildikten sonra bu hata ile karşılaştım nedir acaba ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı