GTX 960M Shadow Of The Tomb Raider kaldırır mı?

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Hazır Steam indirimleri gelmişken Shadow Of The Tomb Raider, Vampyr, A Plague Tell Innocence oyunlarını almak istiyorum. Acaba bilgisayarım bu oyunları kaldırır mı? 16 GB RAM ve 4 GB GTX960M ekran kartım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz i5 ve 6. nesil(dahil) üzeriyse yeterli RAM ve ekran kartı kapasitesine sahip olduğunuzu düşünüyorum. Eğer AMD ise herhangi bir fikrim yok açıkçası. İçiniz tam el vermiyorsa Youtube'dan ekran kartınızın çeşitli oyunlardaki benchmarklarına, oyun içi alınan FPS miktarlarına da bakarak emin olabilirsiniz.

Merhaba. Hazır Steam indirimleri gelmişken Shadow Of The Tomb Raider, Vampyr, A Plague Tell Innocence oyunlarını almak istiyorum. Acaba bilgisayarım bu oyunları kaldırır mı? 16 GB RAM ve 4 GB GTX960M ekran kartım var.
Shadow'u oynayabilirsin, ama ultrada sıkıntı oluşur. Medium ve High arası bir ayar kullanmalısın. Bir de High icin VRAM yetmeyebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı