GTX 960M sistemde FPS çok düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

mehmetemn30

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım NVIDIA GeForce GTX 960M, işlemcim Intel Core i7 4TH gen, 16 GB RAM ama Valorant'ta en düşük ayarlarda normal zamanda 130-150 arası FPS değerleri değişiyor ama son zamanlarda anında FPS düşüyor 10-40 FPS arasına oynanamayacak bir hal alıyor. Bunun nedeni nedir veya çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartım NVIDIA GeForce GTX 960M, işlemcim Intel Core i7 4TH gen, 16 GB RAM ama Valorant'ta en düşük ayarlarda normal zamanda 130-150 arası FPS değerleri değişiyor ama son zamanlarda anında FPS düşüyor 10-40 FPS arasına oynanamayacak bir hal alıyor. Bunun nedeni nedir veya çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim...
Ekran kartı sürücünüz güncel mi? Kullanım ve sıcaklık değerleri neler? Bilmeden konuşamayız.

Ekran kartınızın M serisini olduğunu gördüm sanırım dizüstü kullanıyorsunuz. En son temizlik ne zaman yaptınız? ısınma sonrası FPS düşüklüğü normaldir.

Darboğaz yapıyordur elinizden geldiği kadar yüksek ayarlarda oynayıp ekran kartınızı yormanız gerek ne kadar yüksek FPS o kadar fazla işlemci kullanımı ne kadar fazla işlemci kullanımı o kadar darboğaz laptop monitörü 60Hz destekliyorsa 60FPS üstü almanız saçma olur o yüzden FPS'yi fazla almamaya özen gösterin.

Yeni konular

Geri
Yukarı