GTX 970 2022'de alınır mı?

Fiyatına göre hala gideri var. Sürücü desteği alıyor ve 1080P Orta grafik ayarlarında açamayacağı oyun sayısı yok. Bu paraya sıfır RX 560 alıp 720P en düşük ayarlarda çamur gibi oyun oynamak yerine iyice araştırıp temiz bir GTX 970 alırdım, kaldı ki bir benzeri olan R9 290 aldım ve cayır cayır 1080P oynuyorum. Bütçe birazcık daha artabilirse 1060 6GB önerirdim. :D
Hocam 1060 6G 4000 TL'den başlıyor en kötüsü. Ben de düşündüm ama o kadar verene kadar 6500XT alırım dedim. Benim bütçeme uygun olanlar hep 3G, onlar da sıkıntılı sanırım.

Benim bütçeme uygun olanlar hep 3G, onlar da sıkıntılı sanırım.
Günümüzde 3GB VRAM yetmiyor hocam, böyle bir durum da var.
Ben de düşündüm ama o kadar verene kadar 6500XT alırım dedim.
Temiz bir 1060 bulsam onu alırdım ben hocam, aradaki performans farkına değer bence. Siz senelerce kullanacağınız bir sıfır ürün isterseniz 6500 XT de mantıklı tabi.

Arkadaşlar merhaba, 2200 TL'ye Asus Strix GTX 970 buldum, sizce alınır mı?
Çok ağır oyunlar oynamıyorum, beni 1-2 yıl idare etsin yeter. Kart eski olduğu için düşünceliyim. Varsa daha iyi tavsiyeniz bütçem 2500 TL. Yardımlarınızı bekliyorum.
Alınır.

GTX 970 kullanıcısı olaraktan söylüyorum. Alınır. Şuana kadar hiç sıkıntı çekmedim. Hala 970 ile oynamaktayım. İşlemcide güzel olursa hayırlı olsun şimdiden. 🥳

Geri
Yukarı