GTX 970 alınır mı?

Bütçe
2000 TL

Xankai Sofestai

Hectopat
İkinci el olarak çok az kullanıldığını bildiğim bir GTX 970 alacağım.
Sizce 2000 TL fiyat olarak nasıl ve alsam satabilir miyim?
Fiyat dost işi olduğu için böyle ancak alsam elimde kalır satamam korkusundayım.

Arkadaşlar aldım gitti, şu an sistemde takılı kullanıyorum.

Hayırlı olsun hocam, elbette bir süre işinizi görür ama 2000 biraz fazla olmuş o kart için. Üstteki arakdaşında dediği 2000TL'ye 1050 Ti satılıyor. Yani bir daha o kartı satabilir misin bilemem. Daha iyisini de alabilirdin ama, dost işi demişsin sağlık olsun :)

O fiyata 1050 Ti buldum bu arada

Hayırlı olsun hocam, elbette bir süre işinizi görür ama 2000 biraz fazla olmuş o kart için. Üstteki arkadaşın da dediği 2000TL'ye 1050 Ti satılıyor. Yani bir daha o kartı satabilir misin bilemem. Daha iyisini de alabilirdin ama, dost işi demişsin sağlık olsun :)

Çok şakacısınız. 2000 TL'ye GTX 970'den daha iyi hangi kart satılıyor? GTX 970'in yanında 1050 Ti'ın esamesi okunmaz.

İkinci el olarak çok az kullanıldığını bildiğim bir GTX 970 alacağım.
Sizce 2000 TL fiyat olarak nasıl ve alsam satabilir miyim?
Fiyat dost işi olduğu için böyle ancak alsam elimde kalır satamam korkusundayım.
Hangi model? Model olarak söylerseniz öneririm ha bu fiyata ne bulsam şükür mü? Kesinlikle overclock canavarı bir ekran kartı :).

Hayırlı olsun hocam, elbette bir süre işinizi görür ama 2000 biraz fazla olmuş o kart için. Üstteki arakdaşında dediği 2000TL'ye 1050 Ti satılıyor. Yani bir daha o kartı satabilir misin bilemem. Daha iyisini de alabilirdin ama, dost işi demişsin sağlık olsun :)

1050 Ti ile 970i kıyaslamam :) aradaki performans farkı çok fazla ve evet kartı sattım,
Siz 1050 Ti'ı uygun bir fiyata bulmuşsunuz ancak ben 970i bedaya bulmuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı