GTX 970 Batman Arkham Knight çalışmayı durdurdu hatası

Emre Köse

Hectopat
Yer
Ankara
Batman AK'ı indirdim. Her şey son, Nvidia ayarları da açık. +30 FPS alıyorum. Ama ekran kartının VRAM'i 4GB olmasına rağmen 4.7GB kullanılıyor olarak görünüyor. (MSI Afterburner). Bunun dışında RAM kullanımı CPU, GPU sıcaklığı normal değerlerde. Aniden farklı yerlerde "çalışmayı durdurdu hatası "alıyorum. Ne yapmam lazım? VRAM'den mi kaynaklanıyor acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB'den sonra sistemden kullanıyor RAM'i. Sanırım Win 10 kullanıyorsunuz ve Vram aşım durumlarını AfterBurner ile görebiliyorsunuz. Bunda bir sorun yok. Kafama takılan nokta oyunun orijinal olup olmaması. :)

Hocam oyun orijinal değil maalesef:D Bir çözümü var mıdır peki Update falan ? Bir de şu cevap verme Bug'ını halletmenin bir yolu yok mudur ?:kararsız:
Edit: Hocam şimdi baktım da sanırım daha Update gelmemiş. Ama gelecek Update'in vaad ettikleri sorunları çözecek gibi görünüyor. Donanımda sorun yok diyorsanız sanırım en iyi seçenek beklemek gibi görünüyor.

Son düzenleme:
Cevap verme bugunu şöyle halledebilirsin:
Bir mesajın cevapla butonuna bas. Karşına gelen ekranda cevaplanacak mesajı sil ve yazmak istediğin mesajı yaz. Ben bu şekilde kullanıyorum.
Oyuna gelecek olursak, maalesef korsana destek vermiyoruz. Aklınızda olan yöntemleri uygulayın oyun ile ilgili. Satın almanızı öneririm. Tek bir firmaya takılma. Farklı sitelerden çok ucuza bulabilirsin.

Dostum oyunun pc versiyonu çöp. Henüz sağlam bir güncelleme gelmedi. Korsan da olsa orjinal da olsa sıkıntılı. Tavsiyem oyunu oynamayın. Güncelleme geldikten sonra oynayın. :)

Hocam oyun orijinal değil maalesef:D Bir çözümü var mıdır peki Update falan ? Bir de şu cevap verme Bug'ını halletmenin bir yolu yok mudur ?:kararsız:
Edit: Hocam şimdi baktım da sanırım daha Update gelmemiş. Ama gelecek Update'in vaad ettikleri sorunları çözecek gibi görünüyor. Donanımda sorun yok diyorsanız sanırım en iyi seçenek beklemek gibi görünüyor.
Oyunun orjinalinin bile satışları geri çekildi kardeşim optimizasyon berbat diye. Bence biraz sabret ve paranı biriktir. Şu an için pcde oynanacak oyun değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı