GTX 970 Ekran Kartı Fanının %100 Çalışması

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese. Konuyu nereye açacağımı bilemedim kusura bakmayın. 17.10.2014 tarihinde aldığım MSI Gtx 970 ekran kartım yaklaşık 2 aydır sorunlu. Kendiliğinden bir tane fanı %100'de çalışmaya başlıyor ve kontrol edemiyorum. MSI Afterburner programında %1'e getirdiğim halde işe yaramıyor. İşin garip tarafı sistemim boştayken veya Lol gibi basit bir oyundayken kendiliğinden %100 oluyor. Ali Abi yazılımdan kaynaklı dediği için Nvidea Geforce Experience 'in güncel sürümünü bekledim ama o da nafile çıktı. Tek geçici çözümü fan %100 dönmeye başlayınca kapatıp açmam oluyor. Garantiye yollamaya karar verdim. Sizce Vatan Bilgisayar'a mı götürmeliyim yoksa ekran kartının garanti belgesindeki yetkili servise götürsem daha mı hızlı olur işim ? Rahatsız ettiysem ve kural hatası yaptıysam affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'a götürebilirsin, yanlış bilgi vermeyelim. Faturasıyla birlikte garantisi olan ürünü götürürseniz onlar servise yollayıp servisten alıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı