GTX 970 İçin İntel İşlemci Tavsiyesi

Muratgs0434

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir türlü GTX 970 tabanlı sistemime hangi işlemci mantıklı olur bilmiyorum ve bu yüzden sizlere söylemek istiyorum. İstediğim işlemci sadece oyun oynamak amaçlı kullanacağım yani hiç render işleriyle falan filan uğraşmayacağım.

Msı gtx 960 2g modeline i5 4460 işlemci düşünüyorum uygun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela msı gtx960 i5 4460 msı h81m p33 8gb 1600mhz ram xıgmatek 600w80plusgüç kaynaklı bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Gta 5'de vs diğer oyunlarda sorun veya kasma yaşar mıyım? Uyumlu parçalarmı bir zaman toplama pc almıştım. Belki 100 kez gittim hep kasıyordu o yüzden toplama bilgisayarda tereddütlüyüm

Kasayı Zalman Z3 Plus 600w alın. Ekran kartını Sapphire Nitro R9 380 4 GB alın. Raminizi tek modül 8 gb alın. Gta 5'i Full HD'de çok yüksek ayarlarda akıcı bir biçimde oynarsınız.

O kartı düşünmedim değil ama artifact sorunu oluyormuş Sapphire R serilerinin çoğunda o yüzden biraz soğudum AMD kartlardan dediğiniz gibi tek modül 8 GB RAM alacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı