GTX 970 mi, GTX 1060 mı ?

Öylemi ozaman gidip gtx 480 al emi.
Nvidia'dan bahsediyorum. AMD hakkında bilgim yok. İşte senin gibiler okumadan bana laf atıyor. Önce biraz araştırın tamam mı? Benim bu konuda yazdıklarımın hepsi Nvidia hakkındaydı. Dedim ki ilk rakam serisi, ikinci rakam gücünü belirler dedim. O zaman r9 265 al diyen felan oldu. Hiç bir şeyden haberiniz yok. Aslında ben o benle dalga geçen arkadaşa bir çift lafım vardıda konunun üstünden aylar geçti. Sizde sağolasınız hortlattınız.

@Savaş46 Bir şey derdimde. Yeri değil. >(

Allahtan büyüğümsün. Bir şey demiyorum. Konu kilitlenebilir.
Biraz araştırma yapmadan burda kulaktan dolma bilgilerle millete akıl vermek yanlış olur hocam. Aynı daha uygun yeni mimarili 1060 yerine 970 önermeniz gibi. Benchmark sonuçlarını karşılaştırın ondan sonra konuşmaya devam ederiz.

Biraz araştırma yapmadan burda kulaktan dolma bilgilerle millete akıl vermek yanlış olur hocam. Aynı daha uygun yeni mimarili 1060 yerine 970 önermeniz gibi. Benchmark sonuçlarını karşılaştırın ondan sonra konuşmaya devam ederiz.
Duygularıma tercüman olmuşsunuz hocam. Konuda arkadaşın biri GTX1060'ın muadili GTX980Ti'dir demiş. O an arkadaşa ne içeceği verdiler bir türlü çözemedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı