GTX 970 oyunda siyah ekran sorunu

Rivoxile

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar 1 hafta önce GTX 970 ekran kartı aldım. Monitörüm eski ve 1440x900 çözünürlükte. Ben VGA DVI dönüştürücüyle kullanıyorum ve bazı oyunlarda oyunu açtıktan 1 dk sonra ekran siyah oluyor kasa çalışmaya devam ediyor ve arkadan oyunun sesi geliyor. Bundan sonra klavyede alt+f4 yapıyorum etki etmiyor. Sorun monitörde midir yoksa dönüştürücü kullandığım için mi? Bu arada PSU 500w ve bağlantıları tam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen dönüştürücüdedir. Ekran kartı o çözünürlükte zaten her oyunu çok rahat oynatabilecek bir kart, işlemciniz çok kötüyse de olabilir sanırım.
İşlemcim i5 4460 kötü değil sistemim güzel ama bir arkadaş daha önce buraya aynı şekilde bir konu açmış benim gibi eski syncmaster monitörü var aynı şekilde vga dvi dönüştürücüyle kullanıyormuş. Bilgisayarı açtığında bilgisayar çalışıyor ama görüntü gelmiyormuş benim de aynı şekilde. Umarım monitör alınca sorun düzelir. Ve son olarak maks 500 600 liraya 1080p monitör önerebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı