GTX 970 reballing mi yaptırmalıyım yoksa sıfır GT1030 mu almalıyım?

Bütçe
Şuan elimde birikmiş 1k para var.
1030 tercihimin sebebi ise şu: Daha yeni GT1030 almış arkadaşım gayet memnun ve benim aksime en azından 1080p 60 FPS oynayabiliyor. Zaten PC'imde 32 GB RAM ve i5-6600K bulunan sistemim var. Sebebi bu yüzden.

RX 6400 ile 60 FPS aldığın oyundan muhtemelen en az 80-90 FPS alacaksın.
Kullanıyorum ve oldukça memnunum driver sıkıntıları sıfır.

RX 6400 ile 60 FPS aldığın oyundan muhtemelen en az 80-90 FPS alacaksın.
Kullanıyorum ve oldukça memnunum driver sıkıntıları sıfır.
Cebimde 1k para var zaten şuan, vaktim olmadığı için işe de giremiyorum okul+kurs+iş olmuyor. 4k biriktirene kadar en az 2 ay geçer ama biliyoruz ki Ocak ayında büyük bir zam gelecek büyük ihtimal reballing yaptırırım.

Cebimde 1K para var zaten şu an, vaktim olmadığı için işe de giremiyorum okul+kurs+iş olmuyor. 4K biriktirene kadar 2 ay geçer ama biliyoruz ki ocak ayında büyük bir zam gelecek büyük ihtimal reballing yaptırırım.

O kartın fiyatı gitgide düşmekte sanırım bir ara 4K civarındaydı ve ben indirimde 2300 TL'ye PowerColor ITX aldım ve şu anda başka modelleri 2700 TL'ye bulunabiliyor.

Hocam RX6400 çok daha güçlü GT 1030'dan nasıl sizden daha yüksek FPS alacak?

Almam diyorum kardeşim almam, almam. Konunun en başında da söylemişim AMD tercihim değil. 55 yaşındaki babam bile 1K kar edeceğini bilsin AMD almaz kendisine PC donanımı olarak.
Öneri için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1030 tercihimin sebebi ise şu : daha yeni GT1030 almış arkadaşım gayet memnun ve benim aksime en azından 1080P 60 FPS oynayabiliyor. Zaten PC'imde 32 GB Ram ve I5-6600k bulunan sistemim var. Sebebi bu yüzden.
GT1030 hangi oyunu 1080P 60FPS oynatıyormuş? Mafia 1 falan mı?

Geri
Yukarı