GTX 970 reballing mi yaptırmalıyım yoksa sıfır GT1030 mu almalıyım?

Bütçe
Şuan elimde birikmiş 1k para var.
amd içerikli 2 tane pc eksittik ailecek, 1030 alır oturur razı olurum bir daha amd'ye dokunmam Allah'ın Bana son umudu olarak gönderdiği GTX 970 bile 8 sene dayandı kardeşimin PC'sindeki RX 570 4. yılı göremedi.
RX 570'e ne oldu? He öğrendim yazmana gerek kalmadı. GT 1030'a o kadar para verilmez. Zamanında ben taksitsiz alamadığım için sıfır aldım. O zaman az rakama uygun performans veren bı tek bu kart vardı. İlla GT 1030 dersen 1000'e 2. El al, ama tavsiyem 1500'e GTX 1050 Ti almandır. AMD ise fiyatı Nvidia'ya muadil kartlara göre daha uygun ancak sürücü sorunu az oranda da olsa çıkabiliyor. Ne zaman sıfırlanırsa o zaman AMD almalısın.

Son düzenleme:
Tamam kardeşim benim, 22 yaşındaki kardeşim hatalı tamam en iyisi sizde ben hatalıyım. 2 AMD PC çürüttüm diyorum benim tecrübem böyle sizin neyi tuttuğunuz, neyin sizde ne kadar süredir çalıştığı benim için karıncanın kılı kadar önemli! Konu başlıktaki ile sınırlı kalırsa güzel olur. AMD yazısı okumak/duymak istemiyorum.

Benim kullandığım RX 570 bir şey yok sizin kullandığınız AMD kartlarda bir şey varsa sizde o zaman sorun tamam kart AMD'nin sorunlu bir kartı olabilir ama narin bakarsanız gayet de güzel kullanılır zaten 970 yerine en alınabilecek kart RX 570-RX 580-1060

Benim kullandığım RX 570 bir şey yok sizin kullandığınız AMD kartlarda bir şey varsa sizde o zaman sorun tamam kart AMD'nin sorunlu bir kartı olabilir ama narin bakarsanız gayet de güzel kullanılır zaten 970 yerine en alınabilecek kart RX 570-RX 580-1060

Evet.

@UnderCoverOverTR Hocam seninle nasıl iletişime geçebiliriz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı