GTX 970 sistem Witcher 3 donma sorunu

Flonky

Hectopat
Daha fazla  
Videodanda görüldüğüm gibi oyun içinde ve her mouse hareketinde oyun donuyor ve takılıyor.

Mesela MainMenu'de mouse'u sürekli daire şeklinde çevirdiğimde oyun donuyor ve mouse bıraktığımda hızlandırılmış şekilde oyun devam ediyor :)

Oyun içersinde takılmalarında sabit durursan problem yok yine sağa sola bakınca ekran kartı kullanımı (sıfır) olup takılıyor.

Az çok donanımdan anlıyorum fakat yapılabilecek şimdilik her şey denedim. Başka hiçbir oyunda (enaz 40 oyun yüklü çoğu steam) gram sorun yaşamadım. OYUN GOG VERSİYON

Güvenli modda driver silip yükledim, youtube'den google'dan gördüğüm her şeyi denedim bana mısın demedi.
Low ayar high ayar ultra ayar hiç bir şey fark etmiyor takılıyor.

Oyun ilk çıkıp yüklediğimde sorun yoktu. Sorun şimdiki yüklememde gerçekleşti. Oyunuda doğruladım onda da sorun yok.

Bu sorunla ilgili tam bir şey bulamadım canım ona sıkıldı.

CPU : AMD FX8350 4.4 ghz & THERMALTAKE WATER 3.0 PERFORMER + COOLER MASTER JETFLO 120MM
Gpu : Evga GTX 970 FTW
M.B : ASUS M5A97 R2.0
Ram : Corsair Vengeance Pro (8x2) 16GB 1866MHZ CL9
Psu : Evga Supernova 850 G2 Gold
SSD : Hİ-LEVEL 240 GB 550/530
HDD : SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA 7200Rpm
Case : ZALMAN Z3 PLUS
EKRAN : ASUS 23.6" VN247H FULLHD
Win 10x 64 pro

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun yama ve güncellemelerinden kaynaklı olabilir. Orjinal oyun üzerine güncel orjinal yamalarıyla denemeni tavsiye ederim. Ayrıca Vsync kapatabilirsin daha yüksek fps değerleri için.

Bilgisayar arızalanmış. Komple bilgisayarı çöpe attım. Bunu gören çöpçüler ne olduğu anlayamamış polislere haber vermiş bomba ihbarında bulunmuşlar.

Konu kilit.

Umarım imla kurallarına dikkat etmişimdir. Etmediysemde umrumda değil ömür boyu ban verin.

Bu siteye son mesajımdır.

Bilgisayar arızalanmış. Komple bilgisayarı çöpe attım. Bunu gören çöpçüler ne olduğu anlayamamış polislere haber vermiş bomba ihbarında bulunmuşlar.

Konu kilit.

Umarım imla kurallarına dikkat etmişimdir. Etmediysemde umrumda değil ömür boyu ban verin.

Bu siteye son mesajımdır.

Bu konuda sana katılıyorum, sanki hepsi edebiyat uzmanı burdakilerde edebiyat hocası. Herkez herkezin yazdığını anlayabiliyor neden bu kadar sıkıntı yaratıyorlar anlamıyorum.

hocam bu konuda sana katılıyorum her ne kadar burda konu açıp yardım istesende bazı bilmişler veya hiçbirşey bilmemişler böyle gereksiz yorumlar yaparak insanları moralını bozuyorlar. amaçları post kasmak sanırım.

benim sistemim i5 6500 gtx 970 sistemim var witcher 3 60 fps gibi bir değerlerde akıcı bir şekilde bitirmiştim şehirde 50 fps falan düşebiliyordu

oyunum orjinal mevcutdu fakat korsan bitirdim neden böyle birşey yaptın derseniz oyun önceden korsanının indirmiştim türkçe yaması çıkması üzerine witcher 3 arkadaşım hediye etmişti fakat ben AKK kotam yüzünden korsan bitirmiştim. bu sorunu bir arkadaşımda yaşadı aynı oyun orjinal olması halinde bu durum ile karşılaşmıştı bence oyunda yazılımsal bir sıkıntı mevcut. gog versiyonunda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı