GTX 970 sisteme monitör tavsiyesi

Şuan ki sistemi alacak olduğum zaman daha düşük maliyetli bir şey düşünürken 3 lira 5 lira daha fazla vereyim biraz daha iyi olsun düşüncesi ile 3 bin Bantlarında düşündüğüm makineye 2 katı para verdim. O yüzden gelecek zaman ne gösterir bilemem. Kafamda olan 2070 ama dediğim gibi şuan onun için erken. Monitör içinde model olarak tavsiyede bulunursanız memnun olurum.
Hocam öncelikle RX 2070 için 2K bir monitör ideal olur ama 144Hz bir monitör mü düşünüyorsunuz yoksa 60Hz veya 75Hz mi?, zira 2K 144Hz monitörler 2.500 TL den başlıyor burda da sizin bütçenize göre karar vermemiz lazım, bütçeniz nedir acaba?

Hocam öncelikle RX 2070 için 2K bir monitör ideal olur ama 144Hz bir monitör mü düşünüyorsunuz yoksa 60Hz veya 75Hz mi?, zira 2K 144Hz monitörler 2.500 TL den başlıyor burda da sizin bütçenize göre karar vermemiz lazım, bütçeniz nedir acaba?
Şöyle söyleyeyim. Yukarı da belirttim. FIFA da yaşanan kırılma yüksek ihtimal monitör kaynaklı. Bunun önüne geçilebilecek bir tercih olsun. 60-75-144Hz bunların bana olan katkısına göre tercih yaparım. Çok çok fazla da olsa 3 bin zirve fiyat diyebilirim. Şunu da belirteyim. Görünüşe önem veren biri olarak kavisli olmasını tercih ederim.

Şöyle söyleyeyim. Yukarı da belirttim. FIFA da yaşanan kırılma yüksek ihtimal monitör kaynaklı. Bunun önüne geçilebilecek bir tercih olsun. 60-75-144Hz bunların bana olan katkısına göre tercih yaparım. Çok çok fazla da olsa 3 bin zirve fiyat diyebilirim. Şunu da belirteyim. Görünüşe önem veren biri olarak kavisli olmasını tercih ederim.
O zaman sizin düşüncenizdeki MSI modelini alabilirsiniz..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı