GTX 970 Tabanlı Sistem Tavsiyesi

ÜnsalBerk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle benim GTX 970 olacak şekilde oyun sistemi toplamak istiyorum. Her oyunu kaldırabilecek şekilde olmalı. Max bütçem 2500 TL olacak sadece kasa toplamak istiyorum. Fiyatlarıyla birlikte parçaları yazarsanız sevinirim. Mesajlarınızı bekliyorum.
Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle benim GTX 970 olacak şekilde oyun sistemi toplamak istiyorum. Her oyunu kaldırabilecek şekilde olmalı. Max bütçem 2500 TL olacak sadece kasa toplamak istiyorum. Fiyatlarıyla birlikte parçaları yazarsanız sevinirim. Mesajlarınızı bekliyorum.
Teşekkür ederim.
O bütçeye GTX970 sığdırmak biraz mantıksız olur.

4 önemli parça alabilirsin kardeşim benim sana önerim;

GTX 970

MSİ 970 GAMİNG

AMD FX 8350

CORSAİR 8 GB RAM

bütceni biraz zorlarsan bu sistem olabilir.

Dosya Ekleri

• 2800-2.JPG
    2800-2.JPG
    91,9 KB · Görüntüleme: 389
2500 liraya gtx 970 sığdırılır. Ama yaşlar küçük olunca tecrübe de küçük olur. Vatandan başka yer bilinmez.
2573.png

Dersen ki bütçeyi 3500 liraya yapıyorum:

3457.png

WnD2Vq.jpg

kk6rj7.jpg

NqDV5N.jpg

YB6Pva.jpg

Kasanın içini fotoğrafladım biraz şuanda bende 8gb ram var mause kulaklık klavye monitör var 1920 1080 çözünürlükte acaba bu içindeki analart işlemci ekran kartı değiştirsem sizce olur mu işlemcisi yanılmıyorsam amd a3 serisi sanırım 3.6 ghz intel core mu alsam veya neleri değiştirsem amd işlemcim kalsın mı yoksa intel core i5 mi tercih etsem gtx970 kasaya monte edilebilir mi eklemek istediğini özellikleri değiştirmek istediklerinizi yazarsanız memnun olurum. Bu arada güç kaynağı şuanda 350 watt gtx970 alınca yeterli olur mu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı