Satılık GTX 970 Üst Seviye Oyun PC Fiyat Dibe Vurdu!

Ali Can Kımıl

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Polis
Sistemde ayrıca;
Cooler Master Hyper 212 Evo İşlemci Soğutucusu 200 TL.
HI-LEVEL 240 GB SSD 300TL.
WD 320GB HDD 100TL
ASUS DVD RW mevcuttur. Parçaların toplam değeri 5200 TL'dir.

3 aylık sistemdir. 3250 TL satıyorum arkadaşlar. Cüzi bir miktar pazarlık payı vardır. Şimdiden alıcıya hayırlı olsun.

sistem.jpg

Hocam hayırlı satışlar. Sistem gerçekten kaliteli ve çok iyi, fiyatıda gayet makul.

Yanlız bilgisayar parçalarında bir parçayı 1 gün kullansan bile 2. ele düşmüş olur en az %30 değer kaybeder. Belirlediğin fiyatlar baktım sıfır ürünlerle birebir böyle satamazsın.

Hocam hayırlı satışlar. Sistem gerçekten kaliteli ve çok iyi, fiyatıda gayet makul.

Teşekkür ederim dostum sağolun.

Ekran kartı hariç sistem ne kadara olur?

Sistemi komple satıyorum dostum. makul bir teklif verirseniz ekran kartı hariç sistemi düşünebilirim.

Yanlız bilgisayar parçalarında bir parçayı 1 gün kullansan bile 2. ele düşmüş olur en az %30 değer kaybeder. Belirlediğin fiyatlar baktım sıfır ürünlerle birebir böyle satamazsın.

Yanlış anlamışsınız dostum. Parçalar zaten ürünlerin sıfır fiyatlarını gösteriyor. Sıfır olarak her parçayı alıp topladığınızda, topladığınız siteye göre sıfır fiyatı 4800 ile 5200 arası değişiyor. Ben 3 aylık sistemi 3.250 TL ye satıyorum. 5200 TL nin %30 u 1560 lira ediyor. geriye kalan 3640 TL. Ben %30 dan daha aşağı fiyata satıyorum :)

Güzel sistem güzel fiyat hayırlı satışlar.

Fotoğraf eklerseniz sizin için daha iyi olacaktır. Hayırlı satışlar.

Dosya Ekleri

• 8gGrnQ.jpg
    8gGrnQ.jpg
    176,9 KB · Görüntüleme: 686
  • QAkn1k.jpg
    QAkn1k.jpg
    213,7 KB · Görüntüleme: 925
ps4 ile takas olur mu hocam üstünede para eklerim?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı