GTX 970 ve Z170 Pro GAming Sistem Toplama

F

ferdi05

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar beni çok arada kaldığım bir konu 2 ay sonra sistem toplayacağım ama hangi marka olacağı yada hangi markanın modeli olacağı arasında kaldım. Toplamak istediğim sistem aşağıdadır değiştirmemi istediğiniz parçaları söylerseniz sevinirim. Özellikle @Recep Baltaş ve @Ali Güngör abi sizlerin yorumlarını bekliyorum.
i7 6700k
Asus Strix GTX 970
Asus z170 Pro Gaming
Corsair Vengeance Lpx 16gb(2x8) 2400mhz ddr4
Samsung 850 Evo 250GB 540-520MB/s SSD
SilverStone Tundra Serisi TD02-LITE Intel 775/115X/1366/ Uyumlu Sıvı Soğutma Sistemi

Bu markalar da düşündüm bu modellerde MSI, GİGABYTE, KINGSTON markaları kafamı karıştırdı kime sorarsam farklı diyor.
Bir de Teknobiyotik güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 ay sonra alınacak olan sisteme şimdi konu açılmaz. Almadan 1 hafta kadar önce açın. Yeni ekran kartı mimarileri çıkacak. O zaman daha performanslı ve daha güncel bir öneride bulunabiliriz.

Arkadaslarin dedigi gibi yeni mimari ciktigi zaman o zaman guzel bir sistem tavsiyesi verebiliriz. Heyecandan konu acmis olabilirsiniz olur boyle seyler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı