GTX 970 vs. 1050 Ti

pctrip

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, aşağıdaki sistem boşa düştü. Kardeşim için bir ekran kartı ilave etmek istiyorum. Sadece FIFA ve pes oynayan birisi onun haricinde ders videoları izliyor. Ekran kartı konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Sistem özellikleri.
i5 7500.
MSI B250 Gaming M3.
16 GB DDR 4 2400 MHz RAM ( Kingston)
Kingston 240 GB SSD.
Thermaltake Versa N26 ( 650 watt 80 Bronze)
Ekran kartı konusunda kararsız kaldım GTX 970 ikinci el.
GTX 1050 Ti sıfır veya ikinci el alabilirim. Maksimum bütçe 4000 TL civarı ama en makul şekilde kasmadan oynayabileceği bir ekran kartı önerirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle merhaba, aşağıdaki sistem boşa düştü. Kardeşim için bir ekran kartı ilave etmek istiyorum. Sadece FIFA ve pes oynayan birisi onun haricinde ders videoları izliyor. Ekran kartı konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Sistem özellikleri.
i5 7500.
MSI B250 Gaming m3.
Kingston 240 GB SSD.
GTX 1050 Ti sıfır veya ikinci el alabilirim. Maksimum bütçe 4000 TL civarı ama en makul şekilde kasmadan oynayabileceği bir ekran kartı önerirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

RX 6500XT.

i5 7500.
MSI B250 Gaming M3.
Kingston 240 GB SSD.

O fiyata RX 6500XT iyidir bence.

hocam işlemci vs yükseltme imkanım yok. 6500XT mevcut sistemde sorun cıkarır mı? Malum sistem baya eski bahsettiğiniz kart ise güncel bir kart

hocam teşekkürler ama işlemci yükseltme imkanım yok. Yeni sistem için kullandım bütçenin çoğunluğunu bu sistemi de sadece ekran kartı ile iş görür hale getirmek istiyorum.

Hocam işlemci vs yükseltme imkanım yok. 6500XT mevcut sistemde sorun cıkarır mı? Malum sistem bayağı eski bahsettiğiniz kart ise güncel bir kart.

Hocam teşekkürler ama işlemci yükseltme imkanım yok. Yeni sistem için kullandım bütçenin çoğunluğunu bu sistemi de sadece ekran kartı ile iş görür hale getirmek istiyorum.

Uyar pek sıkıntı yaratacagını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı