GTX 970 vs 1050 Ti

TzioN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 1600
Ekran kartı: Zotac GTX1070 AMP 8GB
Ram:8x8 16GB 3200MHz Ram
Anakart: Asus a320M-K
Arkadaşlar ikisi arasında kaldım, internet testlerine baktığımda aralarında uçurum kadar fark var. GTX 970 bayağı iyi fakat bazıları da 970 eski kart alınmaz 1050 Ti daha iyidir diyor. Sizce hangisi iyidir? Yarın alacağım.

İkisi de eski. Fiyatları ne kadar?

Alınır, bu kart sizi şu an bile üzmez. 1050 Ti bu kartla yarışabilecek bir GPU değildir.

Bulabilirseniz 1060 alabilirsiniz.

@Penetrator God coil whine adında bir sorunu varmış 970'lerin pinlerde olan sorunmuş hepsinde mi böyle?

@Rexie 2750 TL garantili 1050 Ti var bir de 2800TL'ye garantisiz olan GTX 970 var başka bütçe yok bunları alabilirim sadece.

@Elio Talvinen bütçem kısıtlı olduğundan dolayı 1060 alamam yine de bilgilendirme için teşekkürler.

Son düzenleme:
@Penetrator God coin while adında bir sorunu varmış 970'lerin pinlerde olan sorunmuş hepsinde mi böyle?

@Rexie 2750 TL garantili 1050 Ti var bir de 2800TL'ye garantisiz olan GTX 970 var başka bütçe yok bunları alabilirim sadece.

@Elio Talvinen bütçem kısıtlı olduğundan dolayı 1060 alamam yine de bilgilendirme için teşekkürler.
Şimdi benim arkadaşım kullandığı için bu kartı sizi bilgilendireyim. Öncelikle çıkmış çoğu oyunu hala high ayarlarda oynuyor. Fakat kartın kronik sorunları, tam 4 GB olmaması, ısınması diyebiliriz. Coil Whine markaya göre değişir, arkadaşımda Rog Strix var. 1050 Ti'a gelince aralarında uçurum var diyebiliriz.

Şimdi benim arkadaşım kullandığı için bu kartı sizi bilgilendireyim. Öncelikle çıkmış çoğu oyunu hala high ayarlarda oynuyor. Fakat kartın kronik sorunları, tam 4 GB olmaması, ısınması diyebiliriz. Coil whine markaya göre değişir, arkadaşımda ROG STRIX var. 1050 Ti'a gelince aralarında uçurum var diyebiliriz.

Markası EVGA, zaten alacağım zaman testlerden geçireceğim, yüksek ihtimal 970 alabilirim, aralarında gerçekten çok büyük fark var, yine de teşekkür ederim, eğer 1050 Ti alsaydım pişman olabilirdim beni kurtardınız diyebilirim.

Markası EVGA, zaten alacağım zaman testlerden geçireceğim, yüksek ihtimal 970 alabilirim, aralarında gerçekten çok büyük fark var, yine de teşekkür ederim, eğer 1050 Ti alsaydım pişman olabilirdim beni kurtardınız diyebilirim.
Dediğim gibi, 1050 Ti'da eski bir kart artık. Alacağınız kartı iyi test edin, hayırlı olsun.

MSI GTX970 GAMING satıyorum. İlgileniyor musun?
Ekran kartını tek de satabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı