GTX 980 88 derecede çalışıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet. Benim sistemimi benden iyi mi bileceksin 😀

Kenarlara kaysa görürdüm. Kaliteli bir macun değildi zaten, fazla kalmamış olması normal. Markasını bile bilmiyorum.
Peki hocam sizin bilgisayarın maşallahı var o zaman hiçbir şey olmadan sorunsuz 70 derece çalışıyor 👍

Sen benim kim olduğumu, ne iş yaptığımı, ne okuduğumu, zamanımı nerede nasıl geçirdiğimi nereden bilebilirsin ki böyle hadsiz hadsiz konuşma tasarrufunda bulundun?

Peki hocam sizin bilgisayarın maşallahı var o zaman hiçbir şey olmadan sorunsuz 70 derece çalışıyor 👍
Evet çalışıyor. Neden bu kadar büyütüldü anlamadım, macunsuz kartların 100 derecede çalıştığını falan mı sanıyorsun sen 😀 Kartın soğutması iyiyse macun olmasa bile büyük bir problem yaşanmaz.
Sen benim kim olduğumu, ne iş yaptığımı, ne okuduğumu, zamanımı nerede nasıl geçirdiğimi nereden bilebilirsin ki böyle hadsiz hadsiz konuşma tasarrufunda bulundun?
Hocam fazla ciddiye alma istersen, şaka yaptık alt tarafı😀

Evet çalışıyor. Neden bu kadar büyütüldü anlamadım, macunsuz kartların 100 derecede çalıştığını falan mı sanıyorsun sen 😀 Kartın soğutması iyiyse macun olmasa bile büyük bir problem yaşanmaz.

Kesinlikle AHAHHAHAHAHA 😂🤣😂

Evet çalışıyor. Neden bu kadar büyütüldü anlamadım, macunsuz kartların 100 derecede çalıştığını falan mı sanıyorsun sen 😀 kartın soğutması iyiyse macun olmasa bile büyük bir problem yaşanmaz.

Kesinlikle çok komiksin, bu yeteneğini tiyatro salonlarında mutlaka değerlendir.

Birde macun olmazsa bile büyük problem yaşanmaz yazmışsın, lütfen dener misin, görmek istiyorum o olmayan problemi ahahaha.

Birde macun olmazsa bile büyük problem yaşanmaz yazmışsın, lütfen dener misin, görmek istiyorum o olmayan problemi.
Daha ne kadar deneyeyim, kendi sistemimde macunsuz sayılacak bir kart var zaten ve hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar.

Kesinlikle çok komiksin, bu yeteneğini tiyatro salonlarında mutlaka değerlendir.

Birde macun olmazsa bile büyük problem yaşanmaz yazmışsın, lütfen dener misin, görmek istiyorum o olmayan problemi ahahaha.
Bende ona gülüyorum ya macunsuz uçak motoruyla soğutacak pc yi :D
Daha ne kadar deneyeyim, kendi sistemimde macunsuz sayılacak bir kart var zaten ve hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar.
Arkadaş tamamen temizle diyor hiç macun olmayacak şekilde.

Macunsuzdan kastın nedir, 1.5 yıldır değişmemesi mi, çünkü macun uçup azalmaz, ya da silinmez.
Lütfen tüm macunu sil, soğutma blokunu geri tak, ve çalıştır sistemi.
Ben konu sahibine yardımcı olmak amaçlı birkaç adım yazmak istiyorum, ilk önce FurMark ile teste sokun ve HWMonitor ile izleyin sıcaklıkları, eğer aynı sıcaklara tekrar çıkıyorsa, sorun oyun bazlı değil demektir.

Ardından güzel bir termal macun alarak, ekran kartı termal macunu değiştirme adımlarını uygulayın, bunu internette birçok yerde bulabilirsiniz.

Termal macun uygulaması sonucu sorununuz muhtemelen çözülecektir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı