GTX 980 Sistem Ne Kadar Eder?

Kendi çıkarınızı düşünürken karşınızdakini öldürmekte üstünüze yok.

Sistem temiz kullanılmışsa 3000-3500 civarı satılabileceğini düşünüyorum. Ancak alıcı bulmak zaman alabilir. Tabi şansa bağlı ama fiyat yüksek olduğundan biraz zorlanabilir her iki taraf da.

3.500 etme ihtimali var mı?

Arkadaşlar, Kasayı alalı 5 ay oldu ve garantisi hala devam ediyor emin misiniz? 2.200 Tl sizce de çok az bir fiyat değil mi? ben daha fazla edeceğini düşünüyordum.

3.500 etme ihtimali var mı?

Arkadaşlar, Kasayı alalı 5 ay oldu ve garantisi hala devam ediyor emin misiniz? 2.200 Tl sizce de çok az bir fiyat değil mi? ben daha fazla edeceğini düşünüyordum.
Çok acil satma gibi bir planınız yoksa parça parça da satabilirsiniz. Daha karlı olur. Diğer şekilde kasa olarak daha çok fiyat kırılır. 3.000 TL olur bence.

2000 TL gibi saçma bir fiyat falan vermeyin. Siz de sizin gibi acil alması gereken birini bulursanız 3200TL'ye kadar çıkarabilirsiniz. 3500 diye başlarsınız pazarlıkla indirirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı