GTX 980 Ne kadar eder?

Ekran kartlarında fiyatlar çok değişiyor. Aynı ürünü 1500 e koyanda var 1000 TL ye koyanda var. Bence ihtiyacınız var ise değerlendirmenizi öneririm. Çünkü bu gün satmazsanız alıcı çıkması uzun zaman alıyor. Bazıları da fiyatı çok öldürmeye çalışıyor, orası da ayrı bir konu. Bence 1000 TL kötü değil.

RX 580 mi alacaktınız? Son anda doğru kararı vermişsiniz o zaman. GTX 980'den üst modele geçecekseniz bu kart en az GTX 1070-1070 Ti falan olmalı.

Vazgeçtim satmaktan. RX580 ile aynı performansı verirken neden üstüne 500TL verip değişeyim ki? Ölene kadar benimlesin sevgili 980.
4GB VRAM uzun süre daha yeter zaten dostum. Satmamakla iyi etmişsin ölene kadar kullan bence. RX580 olayını yeni gördüm daha öyle bir şeye hiç gerek yok. Aynen böyle devam.
Ekran kartlarında fiyatlar çok değişiyor. Aynı ürünü 1500 e koyanda var 1000 TL ye koyanda var. Bence ihtiyacınız var ise değerlendirmenizi öneririm. Çünkü bu gün satmazsanız alıcı çıkması uzun zaman alıyor. Bazıları da fiyatı çok öldürmeye çalışıyor, orası da ayrı bir konu. Bence 1000 TL kötü değil.
Aynen kötü değil çünkü insanlar daha güncel olan 1060'a yöneliyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı