GTX 980 The Elder Scrolls V Skyrim Kasma

mestez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum. Sistemim bu oyun için yeterli. Gtx 980 ekran kartı ve i7 6700k işlemci kullanıyorum. Ama nedense bu oyunda istediğim performansı alamıyorum. Oyunu windowed mod'da açtığım zaman oyun çatır çatır çalışıyor. Fullscreen'de ise 30 fps'yi geçemiyorum. Üstelik bu dediğim olay low ayarlarda bile oluyor. Aynısı speed runners adlı oyunda da oluyor. Pek fazla bir özellik istemeyen bir oyundur kendisi. Bütün driverları güncelledim. Hatta ekran kartınınkini silip tekrar yükledim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hd 4650 model eski kartla bile fullscreen medium ayarlarda 45-60 fps bitirdim. Oyun orjinal mi ? Ekran kartı falan güncel değildir belki güncelle. Ve nvidia experience ile çalıştırmayı dene. Umarım yazdıklarımdan biri işe yarar.

Oyunum orjinal. Experience ile çalıştırmayı denedim. Ekrankartının driver ını silip tekrar güncelleyip denedim yinede banamısın demedi. En son steam dan fps göstergesiyle kaç fps aldığıma bakıyım dedim 60 yazıyor. Ama kesinlikle 60 gibi durmuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı