The Elder Scrolls Skyrim Almaya Değer mi?

Vittorio

Hectopat
Arkadaşlar bu oyunu almak istiyorum. Türkçe yaması da mevcut. Ben online oynamam. Sadece Single Player oynarım. Bu oyunun Single Player kısmı ile ilgili ne söylemek istersiniz? Almaya değer mi?

samet67671

Kilopat
Yer
Zonguldak
Skyrim oynadiğim en güzel oyunlardan biridir. Herkes tarafından sevilen bir oyun. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun, yanlış hatırlamıyorsam 2011'in en iyi oyunu seçildi. YouTube'da videolarına bakabilirsin.

Barış Can KURT

Hectopat
Yer
Ankara
Türkçe yaması da mevcut. Atmosferi ve senaryosu seni oyunun içine o kadar çekiyor ki Skyrim' de yaşasaydım keşke diye iç çektiğin zamanlar oluyor. 3 tane DLC' si de var. En az 100 saat oynama süresine sahip. Kasarsan 200 saati de geçebilirsin. Yüzüklerin Efendisi veya Game Of Thrones gibi fantastik hikayeleri seviyorsan mutlaka oyna. Bir de en azından 2-3 saat oynamadan bırakma. Hikaye ilerledikçe şekilleniyor ve görevler zevkli hale geliyor.
Not: Oyunun adı Ejder Scroll değil, Skyrim. Serinin adı ise The Elder Scrolls.

KS
Vittorio

Vittorio

Hectopat
Hocam bu oyunun Türkçe yama kurulumuna baktım da biraz teferruatlı gibi. Gerçi videolarda yamayı kuranların oyunu korsan. Siz yamayı kurarken zorluk çektiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Barış Can KURT

Hectopat
Yer
Ankara
Ben oyunu ilk olarak (demosu olmadığı için) korsan indirip denemiştim. Beğendiğim içinde satın aldım. İki sürümde de yamayı kolayca yükleyebildim.

ajan 47

Hectopat
Yer
ankara
Oyun içi grafikler kötü istersen görüntü yaması indirebilirsin.
Böylece daha iyi bir gırafık elde edersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Vittorio

Vittorio

Hectopat
Anlattıklarınıza göre oyun baya iyiye benziyor. Şuan Steam' de 19 dolar. İndirime girsin hemen alacağım. İnşallah iyi olur.

Yukarı