GTX 980 Ti ve H310CM-HDV uyumlu mu?

Arkadaşlar 2. el almak için sebebim geçiçi olarak almam 3000 serisi geldimi anakart işlemci ekran kartı vb. her şeyi değiştirmek istemem. O yüzden geçici olarak kullanıcağım 1-2 ay kadar kullanıp aynı fiyattan yada 100-200 TL eksiğinden satmak istemem.

Arkadaşlar 2. el almak için sebebim geçiçi olarak almam 3000 serisi geldimi anakart işlemci ekran kartı vb. her şeyi değiştirmek istemem. O yüzden geçici olarak kullanacağım 1-2 ay kadar kullanıp aynı fiyattan ya da 100-200 TL eksiğinden satmak istemem.

Bu ara güncellemeyi daha az risk ve daha az zarar ile kapatabilirsin. Üst seviye kartlar ikinci elde her zaman daha zor giderler, fiyatları, güç tüketimleri ve risk/fiyat orantısı yüzünden. 1070 çok daha sağlıklı bir yönelim olur senin için. Güven bana ben olsam bu şekilde ilerlerdim.

GTX980Ti kullandım, risk falan taşımıyor. Aldığınızda geri satmanız sıkıntı olabilir. GTX1660 ile GTX1660S arasında bir kart. Onun yerine 900'e bir kart bulun, 3000 serisi geldiğinde 700'e koyarsınız garanti satılmış olur o zaman.

GTX980Ti kullandım, risk falan taşımıyor. Aldığınızda geri satmanız sıkıntı olabilir. GTX1660 ile GTX1660S arasında bir kart.
Kendin söylüyorsun aldığınızda geri satmanız sıkıntı olabilir : 2. elde satarken değer kaybı riski.
Kartın kullanıldığı süre zarfını ele alalım, 1070e göre ortalama 1 yıl daha eski olacağını düşünürsek bu da bir risk değil mi sizin için ?

Kendin söylüyorsun aldığınızda geri satmanız sıkıntı olabilir : 2. elde satarken değer kaybı riski.
Kartın kullanıldığı süre zarfını ele alalım, 1070e göre ortalama 1 yıl daha eski olacağını düşünürsek bu da bir risk değil mi sizin için ?
Arkadaş riski göze almış, 1700 zaten çok bir fiyat 1400'e 1500'e EVGA'nın modellerinin satışı mevcut. Riskten kastınız bozulma riskiyse hiç yorum yapmayacağım :)

Arkadaş riski göze almış, 1700 zaten çok bir fiyat 1400'e 1500'e EVGA'nın modellerinin satışı mevcut. Riskten kastınız bozulma riskiyse hiç yorum yapmayacağım :)
Kullandıktan sonra 2-3 ay kadar 1500 TL gibi bir fiyata satarsam benim için yeterlidir.

Geri
Yukarı