GTX 980 Ti vs 1650S

Bütçe
2000
Merhaba arkadaşlar, piyasanın uçtuğu bu günlerde bilgisayar toplamak istiyorum fakat arada kaldığım bir konu var; temiz 2. el 980 Ti ekran kartını 2000 TL'ye almak mı? Yoksa zar zor bulabileceğim (umarım bulabilirim) 1650 Super kartının sıfırını 2000 TL'ye almak mı? İnternetteki FPS karşılaştırmalarında 980 Ti genel olarak daha yüksek performans veriyor gibi duruyor fakat eski teknoloji olmasına da kafam takılmıyor değil. Fikirlerinizi almak isterim.

Merhaba arkadaşlar, piyasanın uçtuğu bu günlerde bilgisayar toplamak istiyorum fakat arada kaldığım bir konu var; temiz 2. el 980 Ti ekran kartını 2000 TL'ye almak mı? Yoksa zar zor bulabileceğim (umarım bulabilirim) 1650 Super kartının sıfırını 2000 TL'ye almak mı? İnternetteki FPS karşılaştırmalarında 980 Ti genel olarak daha yüksek performans veriyor gibi duruyor fakat eski teknoloji olmasına da kafam takılmıyor değil. Fikirlerinizi almak isterim.

1650S almak daha mantıklı.

980 Tİ zaten daha güçlü. Fakat bulabilirseniz, dediğiniz gibi yeni nesil olan 1650 Super alın.

Eğer 980Ti cidden temiz ve CW yoksa kesinlikle 980Ti. Eski teknolojilik bir durum yok, bir sürü tanıdığım insan hala 4.nesil i7 ve GTX 980Ti kullanıyor, sıkıntı çekmiyorlar. Bi 2-3 sene daha sıkıntı çekmezler gibi.

MSI GeForce GTX 1650 Super Gaming vs Nvidia GeForce GTX 980 Ti : Aralarındaki fark nedir? buna bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bakınız izleyiniz arasında 12FPS fark var neredeyse ama yeni ve sıfır ürün almak her zaman mantıklı.

Geri
Yukarı